Meniu
0
Norai

Specialized Demo Race kalnų dviratis | Satin Powder Indigo

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
8799,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Demo Race kalnų dviratis | Satin Powder Indigo


Revoliucinis greitis su parodomosiomis lenktynėmis

"Demo Race" visada buvo sinonimas milžiniškam greičiui, o naujausia dviračio versija tęsia šį palikimą. Dabar ši konstrukcija turi revoliucinį lankstų ratų dydžio rėmą, kurį nuodugniai išbandė ir ištobulino pasaulio čempionas Loïc Bruni. Jis siūlo neprilygstamą 29 colių priekinio rato ir 27,5 colių galinio rato derinį, užtikrinantį puikią traukos ir manevringumo pusiausvyrą. Šį unikalų derinį neseniai patvirtino UCI ir jis jau įrodė savo pranašumą, laimėdamas pasaulio kalnų nusileidimo čempionato ir pasaulio taurės varžybų titulus. Su "Demo Race" ši čempionatus laimėjusi formulė perduodama tiesiai dviratininkams, siūlant tas pačias pažangiausias savybes.

Prisitaikantis ir agresyvus veikimas

Demo Race ne tik pasižymi unikaliu ratų deriniu, bet ir reguliuojama galine dalimi, todėl dviratininkai gali keisti 27,5 ir 29 colių dydžio ratus. Šis universalumas užtikrina optimalų veikimą įvairiose vietovėse ir važiavimo stiliuose, išlaikant tinkamą grandinės atramos ilgį ir apatinio laikiklio aukštį. Kartu su amortizacijos konstrukcija, orientuota į labiau į galą nukreiptą ašies eigą, šis dviratis sumažina galinio rato pakibimą, o tai reiškia didesnį greitį sudėtingose trasose.

Aukščiausio lygio komponentai neprilygstamai važiavimo patirčiai

Kiekvienas "Demo Race" aspektas optimizuotas taip, kad būtų pasiektas maksimalus našumas. M5 lydinio rėmas sukonstruotas taip, kad būtų maksimaliai išnaudoti didesnio priekinio rato traukos privalumai ir mažesnio galinio rato manevringumas. Aukščiausios klasės "Öhlins" TTX22M.2 ritininis amortizatorius ir DH38 m.1 šakė užtikrina pasaulinio lygio pakabą, sukurtą sudėtingiausioms pasaulio "downhill" taurės trasoms įveikti. Be to, "SRAM X01 DH" pritaikyta pavarų sistema užtikrina sklandų veikimą nuo pradžios iki galo, todėl dviratininkai turi geriausius įrankius bet kokiam kalnų nusileidimo iššūkiui įveikti.

Pagrindinės savybės:

  • Unikali lanksti ratų dydžio rėmo konstrukcija su 29 colių priekiniu ir 27,5 colio galiniu ratu.
  • Reguliuojama galinė dalis, kad būtų galima keisti ratų dydžius ir išlaikyti optimalią dviračio geometriją.
  • M5 lydinio rėmas, visiškai optimizuotas sukibimui ir manevringumui.
  • Öhlins TTX22M.2 ritininis amortizatorius su išoriniu reguliavimu ir Trunnion tvirtinimu, užtikrinančiu ilgaamžiškumą.
  • Öhlins DH38 m.1 šakė su 200 mm eiga, užtikrinanti sklandų nusileidimą.
  • SRAM X01 DH pritaikyta pavarų sistema, užtikrinanti patikimą ir našų pavarų perjungimą.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas M5 alloy, Style-Specific DH Geometry, horst pivot flip chip for 27.5 or 29 rear wheel, BSA threaded BB, full internal cable routing with option for full external brake, 148mm rear spacing, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 200mm of travel
Šakė Öhlins DH38 M.1 29, TTX Twin Tube Damping, external low speed rebound adjust, external high and low speed compression adjustment, 20x110mm, 58mm offset, 200mm of travel
Galinis amortizatorius Öhlins TTX 22 M Coil, external rebound adjust, external high and low speed compression adjustment, Trunnion mount, 225x75
Balnelio spaustukas Specialized Alloy, 34.9mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM X01 DH, trigger, 7-speed
Galinis pavarų perjungėjas SRAM X01 DH, 7-speed, trigger
Kasetė SRAM X01 DH, 7-speed, 10-24t
Grandinė Sram PC1130 w/ Powerlink, 11-speed
Švaistikliai SRAM X01 DH, DUB, carbon, Direct mount ring, 165mm
Dantratis 34T
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB, 83mm
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code RSC, 4-piston caliper, hydraulic disc, 220mm HS2, SRAM Code RSC, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm HS2
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Roval Traverse Gravity Alloy 29" / 27.5", 32h alloy rim, 28mm inner rim width
Stebulė DT Swiss 350 hub, 20x110mm, DT Swiss 350 hub, 12x148mm
Stipinai Sapim D-Light
Kameros Standard, Presta
Padangos Cannibal, GRID GRAVITY casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3", Cannibal, GRID GRAVITY casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 27.5x2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Renthal Fatbar 35, 5-degree upsweep, 7-degree backsweep, 30mm rise, 800mm, 35.0mm
Vairo iškyša Renthal Integra 35mm Direct Mount Stem, 45mm length
Vairo rankenėles Deity, Lockjaw
Balnelis Body Geometry Henge DH, hollow titanium rails, 130mm
Balnelio iškyša Thomson, alloy, straight, 12-degree clamp
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris 17.56 kg (S3)

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės