Meniu
0
Norai

SILCA Synergetic Wet grandinės tepalas | 59 ml

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 26817
Gamintojas: Silca
Likutis: Turime
Silca
Kaina:
29,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 2-5 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SILCA Synergetic Wet grandinės tepalas | 59 ml


Greičiausias ir bene tyliausias šiandien prieinamas alyvos pagrindu pagamintas grandinės tepalas. Jei norite tyliai ir efektyviai važiuoti be detalaus valymo vašku, "Synergetic" yra puikus pasirinkimas.

  • Itin aukštas dėvėjimo lygis
  • Itin tylus
  • Visomis sąlygomis naudojamas grandinės tepalas

Atlikus vidinius bandymus, alyva SILCA Synergetic buvo greičiausias ir tyliausias kada nors išbandytas alyvos pagrindo tepalas, kuris praranda tik 4,9 vato iš 250 sąnaudų (98,1 proc. efektyvumas), tačiau ji iš tikrųjų pradeda spindėti, kai dėmesys sutelkiamas į grandinės ir su ja sujungtų komponentų ilgaamžiškumą ir patvarumą. Geriausia, kad dėl to, jog tepalas metalo paviršiuje suformuoja patvarią triplekso plėvelę ir stipriai traukia prie savęs, pasirodo, kad tepalas yra išskirtinai atsparus vandeniui, išlieka grandinės viduje net atliekant bandymus visiškai panardinus į vandenį, tepalas neišsisklaido!
 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės