Meniu
0
Norai

Shimano TL-SR24 kasetės nuėmimo įrankis | 9-12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: Y13098730
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
49,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano TL-SR24 kasetės nuėmimo įrankis | 9-12 pavarų

Shimano kasetės nuėmimo įrankis TL-SR24 yra skirtas 9-12 pavarų kasetės/žvaigždučių laikymui, kad būtų galima pašalinti užraktą. Tai idealus įrankis tiek profesionalams, tiek mėgėjams, siekiantiems patikimai ir tiksliai atlikti dviračių priežiūros ir taisymo darbus.

Savybės

  • Lenkta galvutės konstrukcija: Užtikrina geresnį sukimąsi ir tvirtesnį suėmimą su žvaigždėmis, leidžiant lengviau atlikti demontavimo darbus.
  • Tikslus ir Patvarus: Įrankyje įmontuota SHIMANO grandinė yra itin tiksliai pagaminta, užtikrinant ilgaamžiškumą ir tikslią darbo eigą.
  • Chromo danga: Geležtė padengta chromo danga, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir standumą, padidindama įrankio patikimumą.
  • Magnetas: Gale esantis magnetas laiko grandinę, tad įrankio saugojimas tampa patogesnis ir tvarkingesnis.
  • Ergonomiška rankena: Patogi ir ergonomiška rankena suteikia papildomą komfortą ir kontrolę atliekant darbus, mažindama nuovargį ir padidindama efektyvumą.

Naudojimo privalumai

Shimano TL-SR24 kasetės nuėmimo įrankis suteikia vartotojams galimybę greitai ir saugiai atlikti žvaigždžių šalinimo bei užrakto atidarymo darbus. Jo patvarumas, tikslumas ir ergonomiškas dizainas padeda sutaupyti laiko ir užtikrinti aukštą darbo kokybę.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės