Meniu
0
Norai

Shimano TL-FW30 užsukamos kasetės raktas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: Y12009050
Gamintojas: Shimano
Likutis: Teirautis
Shimano
Kaina:
14,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano TL-FW30 užsukamos kasetės raktas

Shimano TL-FW30 yra aukštos kokybės įrankis, skirtas užsukamų dviračių kasečių montavimui bei demontavimui. Tai puikus pasirinkimas dviratininkams, siekiantiems lengvai ir efektyviai atlikti dviračių priežiūros darbus.

Savybės ir naudojimas

  • Grūdintas plienas: Įrankis pagamintas iš grūdinto plieno, užtikrinantis ilgaamžiškumą ir atsparumą deformacijai net esant dideliam naudojimo intensyvumui.
  • Tinka 24 mm veržliarakčiui: Įrankio dizainas yra pritaikytas naudoti su 24 mm veržliarakčiu, suteikiant paprastumą ir patogumą darbo metu.
  • Suderinamumas su įvairiais modeliais: Shimano TL-FW30 tinka daugeliui užsukamų kasečių modelių, įskaitant MF-7400, 6208, Z012, Z015, 1600, HG20, HG22. Tai leidžia jį naudoti su įvairiais dviračių tipais ir modeliais.

Naudojimo privalumai

Shimano TL-FW30 įrankis yra būtinas kiekvienam, kas nori patogiai, greitai ir saugiai atlikti dviračio kasečių montavimo ir demontavimo darbus. Jis ne tik sutaupo laiką, bet ir užtikrina aukštą darbo kokybę.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės