Meniu
0
Norai

Shimano STEPS SM-CRE70 dantratis | 53mm Chainline | 104 BCD | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
35,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano STEPS SM-CRE70 dantratis | 53mm Chainline | 104 BCD | 1x12 pavarų


Shimano Steps SM-CRE70 dantratis, skirtas 12 pavarų elektriniams dviračiams, išsiskiria savo elegancija, lengvumu ir inovatyviu dizainu, įkūnydamas patikimą SHIMANO sisteminių technologijų kokybę.

SHIMANO STEPS MTB serija yra kuriama drąsiems keliautojams, norintiems viršyti įprastas ribas ir išmėginti save naujose aplinkybėse. Naujoji serija ne tik padidina vairavimo malonumą bet ir leidžia išnaudoti pilną jūsų potencialą įvairiose situacijose. Šis išmanusis sprendimas, sukurtas atsižvelgiant į visus vairuotojų reikalavimus, užtikrina aukščiausią efektyvumą ir sistemos patikimumą. Būtent ši technologija verčia vairuotoją jaustis maksimaliai gyvybingai, net patiriant didžiausius iššūkius."

Chainline: 53mm

Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 104 mm
Dantukų skaičius 36T
Kategorija E-MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas Circlip su 4 varžtų adapteriu
Modelis Shimano Steps E7000
Medžiaga Aluminium / Steel

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės