Meniu
0
Norai

Shimano BB-5500 Octalink centrinės ašies guolis / BSA 68 mm

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
45,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano BB-5500 Octalink centrinės ašies guolis / BSA 68 mm


Shimano 105 BB-5500 yra aukštos kokybės centrinės ašies guolis, priklausantis Octalink sistemai, kuri išsiskiria savo 8 išpjovų jungtimi ir patvaria plienine ašimi. Šis modelis siūlomas dvejose versijose: 109.5 mm ilgio variantas yra pritaikytas dviračiams su dvejopais švaistikliais, o 118.5 mm ilgio – tiems, kurie naudoja trejopų švaistiklių sistemas. Nors ši centrinė ašis rinkoje yra jau seniai, ji vis dar yra vertinama dėl savo ilgaamžiškumo ir patikimumo.

Shimano sukurtas Octalink jungties dizainas, kuriame centrinė ašis ir švaistikliai sujungiami per 8-dantytą sąsają, užtikrina didesnį stabilumą ir apkrovos galimybes, lyginant su senesniais kvadratiniais modeliais. Tokia konstrukcija leidžia pasiekti geresnį jėgos perdavimo efektyvumą ir mažina švaistiklių bei centrinės ašies nusidėvėjimą, užtikrindama, kad komponentai tarnautų ilgiau ir veiktų patikimiau.


Techninės savybės
Kategorija Plento
BB Tipas BSA
Švaistiklių gamintojas Shimano
Rėmo plotis (mm) 68
Ašies ilgis (mm) 109.5, 118.5
Ašies tipas Octalink
Guolių medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės