Meniu
0
Norai

Schwalbe SV ventilio prailgintojas 30mm (2 vnt)

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 3461
Gamintojas: Schwalbe
Schwalbe
Kaina:
8,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Schwalbe SV ventilio prailgintojas 30mm (2 vnt)


  • SV ventiliams
  • Medžiaga: aliuminis
  • Ilgis: 30mm

Schwalbe kameros pagamintos iš sintetinio kaučiuko, kuris pasižymi puikiomis sandarumo ir elastingumo savybėmis. Tai yra ideali medžiaga dviračių kameroms, kuri stebina elastingumu, atsparumu pradūrimams ir važiavimo komfortu, taip pat užtikrina aukštesnę nei vidutinę apsaugą nuo pradūrimų ir apsaugo nuo nepageidaujamo oro netekimo esant apkrovai. Dėl vienodo ir tvirto sienelių storio bei geriausių medžiagos savybių Schwalbe kameros yra patikrintas pasirinkimas, atitinkantis visus reikalavimus. 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės