Meniu
0
Norai

Schwalbe G-One Overland 365 28" Addix 4Season Raceguard E-50 sulankstoma padanga | Black Reflex

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Schwalbe
Likutis: Turime
Schwalbe
Kaina:
49,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Schwalbe G-One Overland 365 28" Addix 4Season Raceguard E-50 sulankstoma padanga | Black Reflex

Visų sezonų žvyrkelio padanga: nepriklausomai nuo oro sąlygų

Pristatome visų sezonų žvyrkelio padangą, skirtą aistringam dviratininkui, kuris nenori leisti kintančioms oro sąlygoms diktuoti savo važiavimo tvarkaraščio. Ši padanga sukurta atsižvelgiant į universalumą ir patvarumą, užtikrinant aukščiausios kokybės patirtį įvairiose vietovėse ir skirtingomis oro sąlygomis.

Savybės:

 • Addix 4-Season Compound: Šis pažangus mišinys užtikrina pakankamai sukibimo esant žemoms temperatūroms ir išlaiko gerą riedėjimo pasipriešinimą visomis temperatūromis. Tai idealus pasirinkimas žvyrkelio padangoms, naudojamoms užmiestyje.
 • Universalus Naudojimas: Puikiai tinka žvyrkeliams, miško takams ir keliams, ši padanga pasižymi puikiu našumu net ir sudėtingomis sąlygomis. Nuo atsitiktinio pasivažinėjimo miške iki reiklių žvyrkelių, ši padanga pajėgi susidoroti su viskuo
 • Nepakartojamas sukibimas: Patirkite maksimalų sukibimą ir nepalyginamą trauką užmiestyje, įskaitant drėgnus paviršius. Ši padanga sukurta užtikrinti stabilumą ir pasitikėjimą važiavimo metu, nepriklausomai nuo teritorijos.
 • Pagerinta apsauga nuo pradūrimų: Įrengta RaceGuard ir sustiprintu korpusu, ši padanga siūlo išskirtinę apsaugą nuo pradūrimų, leidžiant jums susikoncentruoti į važiavimą be baimės dėl pradūrimų.
 • ​​​​​​​Saugumo savybės: Juoda atspindinti juosta ne tik suteikia optinį akcentą padangai, bet ir didina saugumą kelyje, pagerindama matomumą.

Nesvarbu, ar esate nuotykių ieškantis dviratininkas, mėgstantis tyrinėti užmiestyje, ar mėgstantis kartais pasivažinėti žvyrkeliais, ši visų sezonų žvyrkelio padanga yra sukurta pagerinti jūsų dviračių patirtį su jos patvariomis savybėmis ir patikimu našumu.


SPECIFIKACIJOS

 • Dydis: ETRTO 40-622 (28 x 1.50Inch), 45-622 (28 x 1.75Inch), 50-622 (28 x 2.00Inch)
 • Tipas: Folding
 • Sudėtis: ADDIX 4Season
 • Technologijos: Raceguard, E-50
 • Spalva: Black
 • Sandarinimas: TLE
 • Svoris: 550g (28x1.50), 605g (28x1.75), 665g (28x2.00)
 • Spaudimas: max. 4.00 Bar (max. 55psi)
 • Max apkrova: 100 kg 
 • EPI: 50
 • Profilis: HS622


TECHNOLOGIJOS

Tubeless technologija ambicingiems dviratininkams

Tubeless technologija yra idealus pasirinkimas ambicingiems dviratininkams. Ji užtikrina aukščiausius rezultatus greičio, sukibimo, atsparumo pradūrimams ir komforto atžvilgiu.

Addix Four Season Compound: Universalumas visais metų laikais

Ši padanga pasižymi Addix Four Season Compound, tai yra itin universalus gumos mišinys, specialiai pritaikytas naudojimui visais metų laikais. Jis užtikrina puikų sukibimą esant žemoms temperatūroms ir gerą riedėjimo pasipriešinimą bet kokiomis oro sąlygomis.

E-50 sertifikatas greitiems elektriniams dviračiams

Padanga tinka greitiems elektriniams dviračiams, kurių greitis siekia iki 50 km/val. (S-pedelec dviračiams, turintiems patvirtinimą, draudimą ir pedalų pagalbą viršijant 25 km/val.). Tokiems dviračiams reikalingas specialus padangų patvirtinimas. Rekomenduojama rinktis elektrinius dviračius su visoje Europoje galiojančiu ECE-R75 patvirtinimu.

RaceGuard apsauga

Padanga sustiprinta RaceGuard technologija, kuri apima du sluoksnius kryžmais dėlioto nailono audinio ant aukštos kokybės EPI korpuso. Tai suteikia lengvoms padangoms patikimą apsaugą, žymiai mažinant pradūrimo riziką ir užtikrinant sklandesnę, saugesnę važiavimo patirtį.

Apibendrinant, ši padanga derina Tubeless technologijos privalumus, universalų gumos mišinį tinkantį visiems metų laikams, E-50 sertifikatą greitiems elektriniams dviračiams ir RaceGuard apsaugą. Tai puikus pasirinkimas dviratininkams, ieškantiems patikimos, aukšto našumo padangos įvairiomis važiavimo sąlygomis ir reljefais.

 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės