Meniu
0
Norai

S-Works Prevail 3 šalmas / Vivid Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
329,00€
S-Works Prevail 3 šalmas / Black S-Works Prevail 3 šalmas / White Sage Metallic S-Works Prevail 3 šalmas / White Mountains S-Works Prevail 3 šalmas / Hyper Dove Grey S-Works Prevail 3 šalmas / Vivid Red S-Works Prevail 3 šalmas / White S-Works Prevail 3 šalmas / White - Black
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Prevail 3 šalmas / Vivid Red

S-Works Prevail 3 šalmas puikiai tinka dviratininkams, kurie vertina komfortą ir termoreguliacijos privalumus, kuriuos užtikrina puiki ventiliacija. Tai geriausias universalus šalmas, puikiai tinkantis karštomis sąlygomis, įtemptoms įkalnėms ir kalnų etapams.

Siekdami išplėsti ventiliacijos ribas, iš šalmo centro pašalinome orą blokuojančius putplasčio "tiltelius", taip veiksmingai sukurdami orą praleidžiančius kanalus, kurie, palyginti su šalmu "S-Works Prevail II Vent", 24,5 % padidina ventiliacijos paviršiaus plotą. Visiškai naujas "S-Works Prevail 3" turi didžiausią ventiliacijos plotą iš visų mūsų kada nors pagamintų šalmų.

Kai šalmas patiria smūgį, jo užduotis - išsklaidyti smūgio energiją. Įprastinis požiūris į šalmo konstrukciją yra toks, kad daugiau putplasčio (EPS) reiškia geresnį energijos valdymą. Mes iš naujo parašėme dviratininkų šalmų konstrukcijos knygą, diegdami daugiau naujovių nei tik putplastis. Per šalmą eina austi aramido "trosai", kurie pritvirtinti prie anglies pluošto šoninių plokščių. Po smūgio "AirCage" technologija* veikia kaip pakabos tiltas ir yra skirta paskirstyti lokalizuotas jėgas visame šalme.

Pagrindo reguliavimas optimizuoja komfortą, nes pritaikomas prie individualios galvos formos, o šalmo kampą galima reguliuoti, kad jis būtų suderinamas su akiniais. Reguliuojama "Tri-Fix" dirželių sistema suteikia vairuotojams daugiau komforto, o atnaujintas plonesnis 10 mm dirželis sumažina dirželių keliamą triukšmą. Atnaujinta ANGi paruošta, itin lengva "Mindset" mikrodalelių montavimo sistema su aukščio reguliavimu, todėl pagerintas sukibimas ir reakcija, kad būtų lengviau prisitaikyti važiuojant.

Mūsų itin lengva ir itin patogi MIPS "Node Air" technologija integruota tiesiai į šalmo paminkštinimą, o elegantiškas mažos trinties sluoksnis skirtas sukimosi jėgoms išsklaidyti. Atlikę Specialized patentuotą kūrimo darbą, pridėjome perforacijų, kad maksimaliai padidintume kvėpavimo pralaidumą, našumą, komfortą ir sumažintume svorį.

Atitinka JAV CPSC dviračių šalmų, skirtų 5 metų ir vyresniems asmenims, saugos standartą.


  • AirCage naujovė padidina oro srautą.
  • Tikslus, pilnai aptrauktas polikarbonato korpusas užtikrina didesnį patvarumą ir aukščiausios kokybės apdailą.
  • MIPS Air Node technologija - tai labiausiai į ventiliaciją orientuotas MIPS sprendimas.
  • Reguliuojamas Tri-Fix juostos dalytuvas padidina komfortą dėl individualaus pritaikymo.
  • Pakaušio pagrindo reguliavimas optimizuoja komfortą ir suderinamumą su akiniais.
  • ANGi-ready Mindset pritaikymo sistema, pagerinanti sukibimą ir reakciją, kad būtų lengviau prisitaikyti kelyje.Techninės savybės
Spalva Red

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės