Meniu
0
Norai

RideWrap Covered Dual Suspension MTB rėmo apsauga | Matte

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: RW-CC-RT-M1-910
Gamintojas: RideWrap
Likutis: Turime
RideWrap
Kaina:
69,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

RideWrap Covered Dual Suspension MTB rėmo apsauga | Matte

Šis gaminys yra bendro tipo, todėl jį gali tekti apkarpyti, bet pritaikytas MTB Full Suspension dviračiams.

Didelės rizikos dviračių vietų apsauga. Komplektas yra universalus, tinkantis kiekvienam rėmo tipui, kad būtų padengtos itin nusidėvėjusios vietos.

Suteikia daug naudos, pradedant estetine puse ir baigiant funkcionalumu ir ilgaamžiškumu.

SPECIFIKACIJOS

  • Rėmo aprėptis: ~60%
  • Galima blizgi arba matinė apdaila
  • Dėžutėje yra: RW gremžtukas, RW valymo servetėlės, RW montavimo tirpalo koncentratas, RW mikropluoštas, montavimo raktas


KAS YRA DVIRAČIO RĖMO APSAUGA?

Dviračio rėmo apsaugos komponentai yra barjeras tarp jūsų dviračio ir bet kokių trasos, kelionių ar sandėliavimo rūpesčių. Jie užtikrina, kad jūsų dviratis atrodytų šviežias, ir apsaugo investicijas, kurias padarėte įsigydami dviratį. 

KAS YRA SAVAIME IŠSILYGINANTI PLĖVELĖ?

RideWrap plėvelės turi savaime išsilyginantį viršutinį sluoksnį, kuris leidžia lengviems įbrėžimams ir žymėms išsisklaidyti veikiant tiesioginiams saulės spinduliams arba švelniai kaitinant plaukų džiovintuvu; sunku paaiškinti, bet jie tiesiog išnyksta. Dažnai šį procesą parodome klientams, subraižydami papildomą plėvelę ir pašviesindami plaukų džiovintuvu; tai išties šauni savybė ir galiausiai rėmas ir šakė atrodo švieži daug ilgiau nei neapsaugoti.

KAS YRA DVIRAČIŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ?

RideWrap yra pirmasis ir vienintelis prekės ženklas, sukūręs plėvelę, specialiai skirtą naudoti ant dviračių. 

AR GALIU APVYNIOTI NAUDOTĄ DVIRATĮ?

Tikrai galite! Naudoto dviračio apvyniojimas gali sugrąžinti jam gyvybę. RideWrap sumažina įbrėžimus ir sūkurius, kad būtų grąžinta originali gamyklinė apdaila. Prieš apvyniodami būtinai nuplaukite. Be to, "RideWrap" ne tik atnaujins dažus, bet ir apsaugos jūsų naudotą dviratį nuo būsimų nelaimingų atsitikimų, galinčių pakenkti rėmui. 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės