Meniu
0
Norai

PRO Touring Steel pastatoma pompa

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: PRPU0080
Gamintojas: Voxom
Likutis: Turime
Voxom
Kaina:
29,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

PRO Touring Steel pastatoma pompa


PRO Touring pastatoma pompa: Būtinas įrankis kiekvienam dviratininkui

"PRO Touring Floorpump" yra meistriškai suprojektuota taip, kad pagerintų jūsų važiavimo dviračiu patirtį ir užtikrintų, kad jūsų padangos visada būtų pasiruošusios bet kokiam nuotykiui. Ši patatoma pompa, pagaminta iš patvaraus plieninio cilindro, pasižymi tvirtumu ir efektyviu veikimu, todėl tinka ir mėgėjams entuziastams, ir patyrusiems dviratininkams.

Pagrindinės savybės:

  • Dviejų ventilių suderinamumas: Įrengta dviguba galvutė, kuri palaiko ir "Presta", ir "Schrader" ventilius, todėl ją galima naudoti su įvairių tipų dviračiais ir padangų komplektacijomis.
  • Didelio slėgio pajėgumas: Pompa gali pripūsti padangas iki didžiausio 11 barų/160 PSI slėgio, todėl idealiai tinka įvairiems dviračiams - nuo lenktyninių iki kalnų.
  • Tikslus pripūtimas: Įrengtas didelis, lengvai įskaitomas analoginis manometras, kuriuo galima tiksliai reguliuoti optimalų slėgį padangose, kad važiavimas būtų sklandesnis ir efektyvesnis.
  • Patvari konstrukcija: Plieninis cilindras ne tik patvarus, bet ir užtikrina stabilų ir patikimą pompavimą.

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 11 Bar
Medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės