Meniu
0
Norai

ODI Vans Lock-On vairo rankenėlės | Gum Rubber

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: D30VNGR-W
Gamintojas: ODI
ODI
Kaina:
26,00€
ODI Vans Lock-On vairo rankenėlės | Black ODI Vans Lock-On vairo rankenėlės | Bright Red ODI Vans Lock-On vairo rankenėlės | Gum Rubber
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

ODI Vans Lock-On vairo rankenėlės | Gum Rubber

Du Pietų Kalifornijos originalai susivienijo, kad sukurtų šiuolaikinį klasikinį dizainą. Su klasikiniu "Vans ®" vafliniu pado raštu ir pagaminti iš ODI patentuoto sukibimo mišinio, užtikrinančio nuoseklų pojūtį ir išskirtinį valdymą bet kokiomis sąlygomis. Patentuotos "Lock-On Grip" sistemos dalis, kad būtų užtikrintas neslystantis veikimas ir paprastas montavimas. Skirta MTB, BMX, ATV ir PWC.

  • 130 mm

Techninės savybės
Ilgis 130 mm
Tipas Lock-On

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės