Meniu
0
Norai

ODI MTB Bjorn V2.1 Lock-On vairo rankenėlės

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: D33BJB-B
Gamintojas: ODI
ODI
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

ODI MTB Bjorn V2.1 Lock-On vairo rankenėlės

Esame įsipareigoję peržengti ribas. Taigi, kai atsirado galimybė bendradarbiauti su Bjorn kuriant tvariai pagamintą sukibimą neaukojant našumo, mes pasinaudojome šia galimybe. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti šios partnerystės rezultatus - rankenėles, kurios atrodo taip gerai, kad sunku patikėti, jog jos buvo pagamintos iš kitų rankenų gamybos likučių. Naujosios "Bjorn v2.1 Lock-On" rankenėlės gaminamos naudojant 100 % pramoninį TPE, kuris surenkamas ir perdirbamas įmonėje, kad būtų užtikrinta pastovi kokybė ir išvengta atliekų. Dėl aukštos kokybės medžiagų, kurias naudojame pirminėje gamyboje, medžiaga gali išlaikyti daugiau kaip 95 % savo pirminio patvarumo ar minkštumo pojūčio. Rankenėlės taip pat buvo sukurtos taip, kad naudojant tekstūrines pagalvėles ir pasvirusią konstrukciją delno pusėje, kad važiuojant būtų patogiau laikyti nykštį. Visa tai sukurta ant ODI patentuotos "v.21 Lock-On" sistemos, kad būtų lengva sumontuoti ir 100 % patikimai uždėti rankenėles. Kas žinojo, kad tvarumas gali būti toks geras.

SAVYBĖS

  • Atstumtas dizainas, suteikiantis daugiau paminkštinimų ten, kur jų reikia
  • 2.1 versijos fiksavimo sistema
  • Pagaminta iš perdirbtos patentuotos mišinio medžiagos
  • Rankoms patogūs minkšti galai - sustiprinti, kad būtų patvaresni
  • 135mm

Techninės savybės
Ilgis 135 mm
Tipas Lock-On

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės