
Mavic Aksium 1 CL Disc aliuminis priekinis ratas
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
F00017701
Kaina:
130,00€
13,00€ x 10 mėn.
-
+
Išsaugoti
Palyginti
| Likutis | Pristatymas | |
| Parduotuvė | 0 | - |
| Tiekėjo sandėlis | 4 | 5-10 d.d. |
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Mavic Aksium 1 CL Disc aliuminis priekinis ratas

Mavic Aksium ratų komplektas su platesniais ratlankiais
Mavic Aksium – tai patikimi ir universalūs plento ratlankiai, skirti kasdieniam važiavimui bei treniruotėms. Atnaujintas modelis su platesniu ratlankiu leidžia naudoti platesnes padangas, suteikiant daugiau komforto ir stabilumo įvairiose kelio sąlygose. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ilgaamžių ir lengvai prižiūrimų ratų.
Pagrindinės savybės:
- 21 mm pločio ratlankis: leidžia naudoti platesnes padangas, pagerina komfortą ir stabilumą
- Didesnis sukibimas: geresnė kontrolė tiek asfaltu, tiek prastesnės kokybės keliais
- ID360 laisvos eigos sistema: patikima, efektyvi ir lengvai prižiūrima konstrukcija
- Reguliuojamas įsijungimas: galimybė rinktis 24T mažesniam pasipriešinimui arba 40T greitesnei reakcijai
- UST Tubeless Ready: geresnis sukibimas, komfortas ir mažesnė pradūrimų rizika
- J-Bend stipinai: patvarūs ir lengvai keičiami, užtikrina ilgaamžiškumą
- Aukštos kokybės guoliai: sandarinti, automatiškai reguliuojami sklandžiam riedėjimui
- Maža trintis: optimizuoti sandarikliai užtikrina efektyvų energijos perdavimą
- Lengva priežiūra: įrankių nereikalaujanti sistema paprastam aptarnavimui
| Techninės savybės | |
| Maksimali apkrova | 120 kg |
| Rato savybės | |
| Stabdžiai | Disc brake |
| Svoris | 928 g |
| Tubeless Ready | Taip |
| Tinka su kamera | Taip |
| Tubular | Ne |
| Ratlankio tipas | Clincher |
| Ratlankio aukštis | 21 mm |
| Vidinis plotis | 21 mm |
| Didžiausias padangų slėgis | 6.1Bar/88PSI - 3.5Bar/51PSI |
| Stipinų tipas | bent radius, round (front and rear), steel |
| Stipinų skaičius | 24 |
| Stipinų antgaliukų tipas | Steel |
| Stebulės tipas | Classic |
| Guoliai | QRM automatic setting - sealed cartridge |
| RATAI / PADANGOS | |
| Didžiausias padangos plotis | 64 mm |
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės
Paskutinės žiūrėtos prekės












