Meniu
0
Norai

Lezyne Smart Vise telefono laikiklis

5/5 6 įvertinimai
Prekės kodas: 1-PH-VISEMT-V104
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
29,95€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Smart Vise telefono laikiklis

Smart Vise laikiklis yra itin saugus ir labai universalus išmaniojo telefono laikiklis, kuris tvirtinamas prie beveik visų tipų dviračių vairų. Pagrindinis laikiklio rėmas pagamintas iš patvaraus apdirbto aliuminio, o jo pramoninis dizainas ir veikia, ir puikiai atrodo. Laikiklis padengtas minkšta, neslystančia medžiaga yra suderinamas su beveik visų stilių šiuolaikiniais išmaniaisiais telefonais. Jis turi unikalią dviejų strypų konstrukciją, kuri slankioja atidaryta arba uždaryta sukant rankenėlę, kad telefonas būtų saugiai ir tiksliai pritvirtintas. 

  • Svoris: 125 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

6 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Agnė M.

2024/07/02
Agnė M. Patvirtintas pirkėjas
Kokybiškas laikiklis, tinka įvairaus dydžio telefonams, telefonas tvirtai laikosi, nesikrato.
Mindaugas K.

2024/06/29
Mindaugas K. Patvirtintas pirkėjas
Rekomenduoju, man patiko. Sukasi 360 laipsnių.
Julius

2024/04/16
Julius
Ačiū vaikinukui, kuris pasiūlė vakar įsigyti šį produką vietoje prastesnio laikiklio "su gumomis". Pravažiuota Blokada aplink Vilnių, laikiklis laikė puikiai, nevibravo ir visiškai pateisino savo darbą.
Paulius S.

2023/06/09
Paulius S. Patvirtintas pirkėjas
Rekomenduoju tvirtinti ne ant apvalios dalies, nes nuo telefono svorio, važiuojant per didesnius paviršių nelygumus, telefonas nulinksta, bet laikiklyje laikosi. Problemą išsprendžiau laikiklį pritvirtinęs ant vairo centro. Pats laikiklio mechanizmas patikimas ir kaina gera, jei Quad-lock/Rokform sistemos per brangios jūsų biudžetui.
Lukas J.

2023/04/18
Lukas J. Patvirtintas pirkėjas
Puikiai prispaudžia telefoną, neišsikiša, prigludęs prie vairo, nebarška važiuojant.
Dviratis

2022/08/08
Dviratis
Tvirtai laiko telefona ir nejuda ant dviracio, rekomenduoju

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės