Meniu
0
Norai

Lezyne Micro Floor Drive Digital Gauge pastatomos pompos žarnelė

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-HOSE-MFD-V1DIGI
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
56,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Micro Floor Drive Digital Gauge pastatomos pompos žarnelė

Naudojamas kaip visų Micro Floor Drive pompų patobulinimas. Šioje lengvai montuojamoje žarnoje yra integruotas žemo profilio ir itin pažangus skaitmeninis juostos matuoklis bei ABS apverčiamasis laikiklis.

Ilgis: 600 mm
Svoris: 82 g

Skaitmeniniame ekrane PSI suapvalinamas iki artimiausio sveikojo skaičiaus, o barai - iki artimiausios dešimtosios dalies.


Techninės savybės
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės