Meniu
0
Norai

Lezyne CNC TLR ventiliai 44 mm | Neo Metallic

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-PK-TLRVL44-V130
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
29,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne CNC TLR ventiliai 44 mm | Neo Metallic


CNC TLR - yra meistriškai suprojektuoti bekamerinių dviračių padangų ventiliai, pagaminti iš lengvo ir patvaraus CNC apdirbto aliuminio, turintys stilingą dizainą, kuris papildo bet kokio dviračio estetiką. Apdoroti vožtuvo dangtelio grioveliai pagerina sukibimą ir turi integruotą šerdies įrankį bei T25 antgalį, kuriuo vožtuvas priveržiamas prie bekamerinio ratlankio.

Ventiliai turi O formos žiedą ir grioveliu padengtą aliuminio fiksavimo veržlę, kad būtų užtikrintas sandarumas. Jie tinkami naudoti su bekameriniais sandarikliais, suprojektuoti taip, kad užtikrintų maksimalų oro srautą, ir suderinami su visais "Presta" tipo grindų ir rankinėmis pompomis.

Svoris:

44mm: 6.4g

60mm: 14.0g

80mm: 16.0g


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės