Meniu
0
Norai
GripGrab AquaShield 2 Waterproof Road antbačiai GripGrab AquaShield 2 Waterproof Road antbačiai GripGrab AquaShield 2 Waterproof Road antbačiai GripGrab AquaShield 2 Waterproof Road antbačiai GripGrab AquaShield 2 Waterproof Road antbačiai GripGrab AquaShield 2 Waterproof Road antbačiai
+1

GripGrab AquaShield 2 Waterproof Road antbačiai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
69,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab AquaShield 2 Waterproof Road antbačiai


Pažangi kelių dviračių apsauga: "GripGrab AquaShield 2 Road Shoe Covers"

Su "GripGrab AquaShield 2" neperšlampamais plento atbačiais pagerinsite savo važiavimo dviračiu patirtį. Šie antbačiai yra patobulinta garsiųjų "GripGrab AquaShield" apsaugų versija, specialiai sukurta dviratininkams, važinėjantiems keliais. Juose suderintas didesnis patvarumas ir paprastas naudojimas, todėl jie užtikrina neprilygstamą apsaugą nuo oro sąlygų. Nesvarbu, ar treniruojatės, ar lenktyniaujate, šie antbačiai sukurti taip, kad jūsų kojos būtų sausos ir komfortiškos bet kokioje kelionėje.


Inovatyvus dizainas, užtikrinantis aukščiausią komfortą

AquaShield 2 išsiskiria konstrukcija be užtrauktuko, daugiausia dėmesio skiriant aukštam komforto lygiui ir puikiam atsparumui vandeniui. Anatominis kirpimas užtikrina tikslų prigludimą ir padidina antačio gebėjimą nepraleisti vandens. Elastingas audinys leidžia lengvai prisitaikyti prie kojos, kad gerai priglustų. Viršutinė dalis sukurta taip, kad tilptų tiesiai po blauzdos raumeniu, todėl visapusiškai apsaugo koją. Apsiavus batus, antbatis išsitempia ant jų ir saugiai užsegamas kabliuku ir kilpele po padu, taip supaprastinant dėvėjimo ir nusimovimo procesą.


Technologiškai pažangios medžiagos, užtikrinančios aukščiausią našumą

Šie kelių batų užvalkalai pagaminti iš poliesterio su PU danga ir vandeniui atsparaus neopreno derinio, užtikrinančio visišką atsparumą vandeniui. Pagrindo anga pritaikyta dideliems plento bateliams, o neopreno krašte yra naujas "IntelliSeal" silikoninis kraštas, kuris veiksmingai apsaugo nuo vandens patekimo. Be to, pirštų sritis sutvirtinta guminiu įdėklu, kad būtų apsaugota nuo pažeidimų. Dėl šios apgalvotos konstrukcijos "AquaShield 2" idealiai tinka ilgiems važiavimams ir įvairioms oro sąlygoms.


Pagrindinės savybės:

  • Suderinamumas su plento batais: Suderinamumas: puikiai tinka visiems plento dviračių batų modeliams.
  • Be užtrauktuko, kad būtų patogiau: Lengvai dėvimi, ilgaamžiai ir atsparūs oro sąlygoms.
  • Elastingas, vandeniui atsparus audinys: PU dengtas poliesteris su vandeniui atspariu neoprenu, užtikrinančiu visišką apsaugą.
  • Silikonu užsandarinti kraštai: Minimizuojamas vandens patekimas, todėl kojos išlieka sausos net ir šlapiuose keliuose.
  • Guminis pirštų sustiprinimas: Papildoma pirštų apsauga sustojus ir einant.
  • Praktiniai patarimai sausoms kojoms: siūloma užsandarinti ventiliacijos angas dviratininkų batuose, kad būtų dar sausiau.

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 50% Poliuretanas, 35% Poliesteris, 10% Guma, 5% Kiti pluoštai

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės