Meniu
0
Norai

GripGrab AquaRepel 2 Thermal rankų pašiltinimai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
44,95€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab AquaRepel 2 Thermal rankų pašiltinimai

Aukščiausio lygio apsauga nuo oro sąlygų - trijų sluoksnių konstrukcija su 100 % vandeniui, vėjui ir orui nelaidžia membrana, integruota į audinį.

Vandeniui atsparūs rankų pašiltinimai GripGrab AquaRepel 2 užtikrina aukščiausio lygio rankų apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. Priekyje esantys skydeliai yra trijų sluoksnių konstrukcijos: su 100 % vandeniui atsparia, vėjo nepraleidžiančia ir kvėpuojančia membrana, kuri apsaugo rankas nuo nepalankių oro sąlygų.

Apsauginis trisluoksnis audinys yra keturpusio elastingumo, kad gerai ir patogiai priglustų. Prigludimą dar labiau pagerina anatomiškai suformuotos siūlės ties alkūnių sulenkimais ir elastinga silikoninė guma ant viršutinio krašto, kad viskas būtų tvirtai laikoma vietoje, kad ir kaip sunkiai dirbtumėte.

Ant galinių rankų skydelių panaudota minkšta vilnos medžiaga, kad būtų maksimaliai elastinga ir suteiktų papildomą izoliaciją. Visi audiniai padengti PFC neturinčia patvariąja vandenį atstumiančia (DWR) danga, todėl jie veiksmingai apsaugo nuo lengvo lietaus ir purslų.

Iš viso 85 % šių rankų pašiltinimų gamyboje panaudotų audinių pluoštų yra perdirbtos medžiagos.

Apsauginės, lanksčios ir prigludusios kaip antra oda. GripGrab AquaRepel 2.0 versija buvo visiškai optimizuota, kad užtikrintų išskirtinį komfortą net blogiausiomis oro sąlygomis. Šiuos oro sąlygoms atsparius rankų pašiltinimus derinkite su vandeniui atspariais dviratininko marškinėliais trumpomis rankovėmis, kad gautumėte universalų ir lengvai pritaikomą aprangos komplektą bet kokiomis oro sąlygomis.

SAVYBĖS

- Neperšlampami ir pralaidūs orui
- Vandeniui atsparios profiliuotos apatinės kojų siūlės
- Didelis elastingumas
- Izoliacinis vilnos vidus
- Saugus silikoninis apvadas

PRIEŽIŪRA IR SUDĖTIS

Skalbti skalbimo mašinoje 30°C
Nebalinti
Neskalbti
Nedžiovinti džiovinimo kameroje
Nelyginti

55% poliesteris 30% poliamidas 10% poliuretanas 5% elastanas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės