Meniu
0
Norai

GripGrab Alpine Merino High Cut kojinės | Green

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
GripGrab
Kaina:
29,95€
GripGrab Alpine Merino High Cut kojinės | Black GripGrab Alpine Merino High Cut kojinės | Green GripGrab Alpine Merino High Cut kojinės | Dark Red GripGrab Alpine Merino High Cut kojinės | Navy Blue
Dydžių lentelė
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Alpine Merino High Cut kojinės | Green

NAUJIENA - Minkštos ir izoliuojančios didelio kirpimo žieminės kojinės, suteikiančios daugiau komforto ir šilumos važiuojant dviračiu šaltomis sąlygomis.

Atrodykite profesionaliai ir šildykite blauzdas bei pėdas su "Alpine Merino High Cut Winter" - ilgesnėmis kojinėmis važinėjant šaltu oru. 

Šios žieminės kojinės pagamintos iš 54 % merinos vilnos, sujungtos su našiais sintetiniais pluoštais, todėl šiose kojinėse yra optimalus audinio mišinys: jos pasižymi nuostabiai minkštomis ir natūraliai izoliuojančiomis merinos vilnos savybėmis, tačiau dėl susipynusių sintetinių pluoštų geriau praleidžia drėgmę ir pasižymi geresniu audinio patvarumu. 

Dėl papildomo aukščio (21 cm rankogalių) kojinės dvigubai geriau izoliuoja kojas, todėl į kojas teka šiltas kraujas ir išvengiama šalto oro sukeliamo tirpimo. 

Nesustokite važiuoti, kad ir kokios šaltos būtų lauko sąlygos. Žieminės kojinės "GripGrab Alpine Merino High Cut" yra jūsų sprendimas, kaip išvengti šaltų žiemos kojų pirštų.

Savybės

- Natūraliai izoliuojančios ir minkštos
- Kvėpuojančios ir drėgmę praleidžiančios
- Paminkštintas padas suteikia daugiau komforto
- Ištempiama lanko atrama, kad puikiai priglustų
- Papildomas aukštis, užtikrinantis papildomą izoliaciją

Medžiagos 54% merino vilna, 20% akrilas, 15% poliamidas, 8% poliesteris, 3% elastanas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės