Meniu
0
Norai

Fast Forward TYRO Rim Brake karboniniai ratai | FFWD

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Fast Forward
Likutis: Turime
Fast Forward
Kaina:
1099,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Fast Forward TYRO Rim Brake karboniniai ratai | FFWD

UNIVERSALIAUSIAS MŪSŲ KOLEKCIJOS MODELIS

TYRO ratai sukurti siekiant didžiausio universalumo. Ne tik todėl, kad šie ratai yra beveik visų įmanomų variantų, bet ypač todėl, kad juos galima naudoti bet kokiomis sąlygomis ir ant bet kokio paviršiaus.

Šiame kainų diapazone TYRO ratų komplektas siūlo tai, ko nerasite niekur kitur: Ratched stebulės sistemą ir, dar svarbiau, tą pačią surinkimo kokybę, kurią naudojame visiems ratams, įskaitant aukščiausios klasės modelius!

Dėl mažo svorio, kuris prasideda tik nuo 1640 gramų, TYRO atitinka puikias eksploatacines savybes tiek lygumų kraštuose, tiek kalnuotose vietovėse. Optimizuotas dideliam greičiui, pasižymi šoniniu standumu, kad galėtumėte laimėti sprintus ir pagerinti savo asmeninius rekordus kiekvienoje trasoje.

KELETAS UNIKALIŲ USP, KURIŲ TIKRAI NENORIME PRALEISTI:

  • TYRO turi "Ratchet" stebulę vietoj "Pawl" sistemos, kurią naudoja beveik visi kiti šios kainos diapazono ratai. "Ratchet" sistema užtikrina greitesnį sukibimą, yra patvaresnė ir reikalauja mažiau priežiūros. Sukurta, kad tarnautų ilgai!
  • TYRO ratai pasižymi lygiai tokia pačia surinkimo kokybe kaip ir didesni (ir brangesni) - RAW ir RYOT modeliai.
  • TYRO gaminami vien tik mūsų ratų konstruktorių ekspertų, o kiekvienas ratas prieš išsiunčiant kruopščiai patikrinamas poliruojant.

MODERNŪS RATLANKIAI

TYRO 45 mm skersmens anglies pluošto ratlankiai atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus. Vidinis ratlankio plotis optimizuotas montuoti iki 44 mm dydžio padangas, todėl TYRO tinka ir plento, ir žvyro dviračiams. Štai kodėl kalbame apie didžiausią universalumą! 

Klysta tie, kurie mano, kad dviračiai su V-Brake stabdžiais jau praeityje, o ratų, skirtų dviračiams su ratlankių stabdžiais, gamyba sustabdyta! Vis dar daug dviračių važinėjama su ratlankių stabdžiais. Tai pakankama priežastis, kad FFWD kolekcijoje liktų modernių TYRO ratų, skirtų dviračiams su V-Brake stabdžiais.

TVIRTOS KAIP UOLA FFWD STEBULĖS

Aukštos kokybės stebulės, pasižyminčios minimaliu pasipriešinimu riedėjimui, nedideliu priežiūros dažnumu ir optimaliu patvarumu. TYRO ratuose sumontuotos mūsų firminės FFWD stebulės, kurios užtikrina stabilią ir patikimą kokybę geriausiomis sąlygomis. Šių stebulių privalumas slypi viduje su Ratchet sistema, kaip ir brangesnių stebulių. Itin greitas įjungimas ir mažesnė priežiūra - tai pagrindiniai jūsų privalumai. Šios FFWD stebulės iškart suderinamos su 12 mm skersine ašimi, tačiau dėka specialių adapterių jas galima akimirksniu pertvarkyti į 15 mm arba greito atlaisvinimo tvirtinimo.

KAS YRA KOMPLEKTE

  • TYRO ratlankių rinkinys (priekis ir galas)
  • Iš anksto sumontuota bekamerinė juosta
  • Tubeless ventiliai
  • "SwissStop" stabdžių kaladėlės
  • FFWD greito fiksavimo rinkinys

Rato savybės
Stabdžiai Rim brake
Svoris 1640 g
Maksimalus vairuotojo svoris 100 kg
Tubeless Ready Taip
Tinka su kamera Taip
Tubular Ne
Ratlankio tipas Full Carbon Clincher
Ratlankio aukštis 45 mm
Vidinis plotis 21 mm
Išorinis plotis 29 mm
Padangų diapazonas 23 mm - 44 mm
Didžiausias padangų slėgis 8.3 bar / 120.4 psi
Stipinų tipas Straight pull
Stipinų skaičius 24/20
Stipinų antgaliukų tipas Messing 15mm prolock
Stebulės tipas FFWD
Stebulės technologija Ratchet system
Guoliai Steel

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės