Meniu
0
Norai

CeramicSpeed Road miniklio velenas | SRAM DUB | BSA 68 mm | Coated | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 106780
Gamintojas: CeramicSpeed
CeramicSpeed
Kaina:
419,00€
CeramicSpeed Road miniklio velenas | SRAM DUB | BSA 68 mm | Coated | Black CeramicSpeed Road miniklio velenas | SRAM DUB | BSA 68 mm | Coated | Red
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 7-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

CeramicSpeed Road miniklio velenas | SRAM DUB | BSA 68 mm | Coated | Black


Naujasis SRAM DUB švaistiklio standartas, sukurtas ant 28.99 mm ašies, leidžia sukurti labiau taršai atsparų miniklio veleną, tuo pačiu išlaikant CeramicSpeed itin efektyvias ir ilgaamžiškas savybes.


Aukščiausias efektyvumas

Ceramic Speed centrinės ašies guoliai yra sukurti taip, kad sumažintų trintį iki minimumo, leidžiant dviračiui judėti lengviau ir greičiau. Mažesnė trintis reiškia didesnį važiavimo efektyvumą ir energijos taupymą, suteikiant dviratininkui pranašumą varžybose ar ilgose kelionėse.

Aukščiausios kokybės medžiagos

Ceramic Speed guoliams naudoja aukštos kokybės nerūdijantį plieną ir keramines medžiagas. Standartiniai (Standard) plieniniai guoliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės plieno, kuris užtikrina guolių patvarumą ir atsparumą. Tuo tarpu keraminiai (Coated) guoliai yra pagaminti iš keramikos, kuri pasižymi dar mažesne trintimi ir yra dar atsparesnė dilimui bei korozijai. Abu šie medžiagų tipai yra parinkti dėl jų gebėjimo užtikrinti aukštą veikimo efektyvumą ir ilgaamžiškumą. 

Daugiau apie Coated guolius skaitykite apačioje.

Tinkamumas įvairioms sąlygoms

Nesvarbu, ar važiuojate miesto gatvėmis, ar sunkiais kalnų takais, Ceramic Speed guoliai yra sukurti veikti bet kokiomis sąlygomis. Jų atsparumas įvairioms oro sąlygoms ir gebėjimas išlaikyti aukštą našumą net pačiomis ekstremaliausiomis aplinkybėmis reiškia, kad galite pasikliauti jais bet kur ir bet kada.

Paprastas montavimas ir priežiūra

Ceramic Speed taip pat užtikrina, kad jų centrinės ašies guoliai būtų lengvai montuojami ir prižiūrimi, suteikiant aiškias instrukcijas ir rekomendacijas. 

Investuoti į Ceramic Speed centrinės ašies guolius reiškia pasirinkti aukščiausią veikimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą kokybę. Tokie guoliai yra neatsiejama bet kurio aukštos klasės dviračio dalis, užtikrinanti, kad kiekvienas jūsų pedalų paspaudimas būtų efektyvus ir sklandus.

 

Techninės savybės
Kategorija Plento
BB Tipas BSA
Švaistiklių gamintojas SRAM
Rėmo plotis (mm) 68
Ašies skersmuo (mm) 28.99
Guolių medžiaga Keramika
Svoris (g) 161

Coated_Ceramic_Speed_Velonova
 

Ceramic Speed coated guoliai yra tikras technologinis šedevras, kuris suteikia neįtikėtiną pranašumą. Palyginti su standartiniais guoliais, jie atveria naujas galimybes tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Čia pateikiami pagrindiniai dengtų guolių privalumai, suprantamai ir aiškiai:

  • Didelis atsparumas: dengta metaline danga, Ceramic Speed coated guoliai yra net 75% kietesni už įprastus plieninius guolius. Kietumas čia yra raktas į ilgaamžiškumą ir patikimumą – šie guoliai gali atlaikyti žymiai didesnį naudojimo intensyvumą ir slėgį, suteikdami dviratininkams ramybę net ekstremaliausiomis važiavimo sąlygomis.
  • Apsauga nuo korozijos: viena iš didžiausių iššūkių bet kokiai dviračio daliai yra apsauga nuo korozijos, kurią sukelia sąlytis su vandeniu, purvu ar net valikliais. Ceramic Speed coated guoliai pasižymi išskirtine korozijos atsparumo savybe, dėl kurios jie tampa idealus pasirinkimas ne tik kasdieniniam naudojimui, bet ir ekstremalioms sąlygoms, pavyzdžiui, važiuojant purvinais takais ar per lietų.
  • Mažesnė trintis: tai pagrindinis veiksnys, lemiantis guolių efektyvumą. Mažesnė trintis reiškia mažesnį energijos švaistymą ir, atitinkamai, didesnį našumą. Ceramic Speed coated guoliai užtikrina itin žemą trinties lygį, suteikdami dviratininkui galimybę pasiekti geriausius rezultatus su mažiau pastangų.
  • Viso gyvenimo garantija: gamintojo suteikiama viso gyvenimo garantija yra ne tik pasitikėjimo jų produktu ženklas, bet ir vartotojui suteikiama papildoma vertė ir ramybė. Ši garantija rodo, kad įsigijęs šiuos guolius, galite būti tikri jų patikimumu ir ilgaamžiškumu.
  • Tvarumas dunkiomis dąlygomis: net ir sunkiausiomis sąlygomis, pavyzdžiui, susidūrus su vandens ar purvo patekimu į guolius, Ceramic Speed coated guoliai išlaiko savo charakteristikas dėka pažangios dangos. Tai reiškia, kad jų veikimas ir ilgaamžiškumas išlieka aukščiausiame lygyje nepriklausomai nuo išorinių veiksnių.

Ceramic Speed coated guoliai yra ne tik aukštos kokybės pasirinkimas jūsų dviračiui, bet ir investicija į sklandesnį, efektyvesnį ir ilgaamžiškesnį jo veikimą. Tiek kasdienėse kelionėse, tiek varžybose, šie guoliai suteikia dviratininkui pranašumą ir aukščiausio lygio patikimumą.
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės