Meniu
0
Norai

CeramicSpeed OSPW Dura Ace 9250 - Ultegra 8150 Oversized galinio perjungėjo kojelė su ratukais | Standard | Gold

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 110271
Gamintojas: CeramicSpeed
Likutis: Teirautis
CeramicSpeed
Kaina:
529,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
CeramicSpeed OSPW Shimano 9100/9150/8000SS/8050SS Oversized galinio perjungėjo kojelė su ratukais | Standard | Black CeramicSpeed OSPW Shimano 9100/9150/8000SS/8050SS Oversized galinio perjungėjo kojelė su ratukais | Standard | Red CeramicSpeed OSPW Shimano 9100/9150/8000SS/8050SS Oversized galinio perjungėjo kojelė su ratukais | Standard | Gold CeramicSpeed OSPW Shimano 9100/9150/8000SS/8050SS Oversized galinio perjungėjo kojelė su ratukais | Standard | Blue
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

CeramicSpeed OSPW Dura Ace 9250 - Ultegra 8150 Oversized galinio perjungėjo kojelė su ratukais | Standard | Gold

 OSPW for Shimano Dura Ace 9250 and Ultegra 8150

The Oversized Pulley Wheel System for Shimano Dura Ace 9200 and Ultegra 8100 with integrated stop tower for simple installation and durability.

The CeramicSpeed Oversized Pulley Wheels System has been proven to be the fastest pulley system in the world.

CeramicSpeed OSPW Systems are an industry leading product, chosen by World Champions and top athletes around the world. 

This OSPW System has handbuilt CeramicSpeed Bearings installed in each pulley and comes with a 4 year warranty as standard and a lifetime warranty when choosing coated or SLT bearings.

Featuring a 13-tooth upper pulley wheel and a 19-tooth lower pulley wheel to provide absolute optimisation of the rear derailleur. The upper and lower oversized aluminium pulley wheels come fitted with either standard or coated CeramicSpeed Bearings.

Please note while there are visual similarities in the 9100 Series OSPW and 9200 Series OSPW, the spring tension settings, rotation stop tower placement, and mounting pin depth are slightly repositioned and as such the systems are not cross compatible. The 12spd Shimano R-7150 105 is not supported at this time.

For 8100 derailleurs, the cage uses the factory derailleur body washer. 9200 derailleurs will require the new included derailleur body washer.

In The Box

  • A complete 13-tooth/19-tooth OSPW System
  • CeramicSpeed Oil for Pulley Wheel Bearings, 15ml. dropper bottle

Technical Data

The overall power savings of the OSPW System for Shimano Dura Ace 9200 and Ultegra 8100 reach 30%-60%, or more in some cases, over a stock setup.

The oversized pulley wheels have 3-5 times longer lifetime than the commonly used standard pulleys on the market.

Techninės savybės
Pavaros 12
Suderinamumas Shimano

Coated_Ceramic_Speed_Velonova
 

Ceramic Speed coated guoliai yra tikras technologinis šedevras, kuris suteikia neįtikėtiną pranašumą. Palyginti su standartiniais guoliais, jie atveria naujas galimybes tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Čia pateikiami pagrindiniai dengtų guolių privalumai, suprantamai ir aiškiai:

  • Didelis atsparumas: dengta metaline danga, Ceramic Speed coated guoliai yra net 75% kietesni už įprastus plieninius guolius. Kietumas čia yra raktas į ilgaamžiškumą ir patikimumą – šie guoliai gali atlaikyti žymiai didesnį naudojimo intensyvumą ir slėgį, suteikdami dviratininkams ramybę net ekstremaliausiomis važiavimo sąlygomis.
  • Apsauga nuo korozijos: viena iš didžiausių iššūkių bet kokiai dviračio daliai yra apsauga nuo korozijos, kurią sukelia sąlytis su vandeniu, purvu ar net valikliais. Ceramic Speed coated guoliai pasižymi išskirtine korozijos atsparumo savybe, dėl kurios jie tampa idealus pasirinkimas ne tik kasdieniniam naudojimui, bet ir ekstremalioms sąlygoms, pavyzdžiui, važiuojant purvinais takais ar per lietų.
  • Mažesnė trintis: tai pagrindinis veiksnys, lemiantis guolių efektyvumą. Mažesnė trintis reiškia mažesnį energijos švaistymą ir, atitinkamai, didesnį našumą. Ceramic Speed coated guoliai užtikrina itin žemą trinties lygį, suteikdami dviratininkui galimybę pasiekti geriausius rezultatus su mažiau pastangų.
  • Viso gyvenimo garantija: gamintojo suteikiama viso gyvenimo garantija yra ne tik pasitikėjimo jų produktu ženklas, bet ir vartotojui suteikiama papildoma vertė ir ramybė. Ši garantija rodo, kad įsigijęs šiuos guolius, galite būti tikri jų patikimumu ir ilgaamžiškumu.
  • Tvarumas dunkiomis dąlygomis: net ir sunkiausiomis sąlygomis, pavyzdžiui, susidūrus su vandens ar purvo patekimu į guolius, Ceramic Speed coated guoliai išlaiko savo charakteristikas dėka pažangios dangos. Tai reiškia, kad jų veikimas ir ilgaamžiškumas išlieka aukščiausiame lygyje nepriklausomai nuo išorinių veiksnių.

Ceramic Speed coated guoliai yra ne tik aukštos kokybės pasirinkimas jūsų dviračiui, bet ir investicija į sklandesnį, efektyvesnį ir ilgaamžiškesnį jo veikimą. Tiek kasdienėse kelionėse, tiek varžybose, šie guoliai suteikia dviratininkui pranašumą ir aukščiausio lygio patikimumą.
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės