Meniu
0
Norai

Cema rato guolis 6901 | 12x24x6 mm | Chromuotas plienas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: SRC-6901-LLB
Gamintojas: Cema
Cema
Kaina:
8,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Cema rato guolis 6901 | 12x24x6 mm | Chromuotas plienas


  • Dvigubai užsandarintas ABEC5 guolis.
  • Matmenys: 12x24x6 mm
  • 1 vnt

Cema rato guoliai – tai aukščiausios klasės dviračių dalis. Šių guolių kūrimo procese buvo pasitelktos naujausios technologijos ir geriausios medžiagos, kad jūsų dviračio pedalų sukimasis būtų kuo sklandesnis ir patikimesnis.

  • Nepriekaištingas veikimas: Cema guoliai sumažina trintį iki minimumo, suteikdami galimybę pasiekti didesnį greitį nedidelėmis pastangomis. Tai reiškia, kad kiekvienas jūsų pedalų paspaudimas yra efektyvesnis, suteikiant jums pranašumą kelyje ar trasoje.
  • Patikimumas ir ilgaamžiškumas: aukščiausios kokybės medžiagos ir modernios gamybos metodikos užtikrina, kad Cema guoliai būtų atsparūs įvairioms apkrovoms ir ilgai išlaikytų savo charakteristikas, net atsidūrus ekstremalioms sąlygoms.
  • Apsauga nuo vandens ir purvo: specialiai sukurta Cema guolių sistema neleidžia vandeniui bei purvui pakenkti guolių veikimui, todėl jie yra patikimi net ir sudėtingiausiomis orų sąlygomis. Tai labai svarbu tiems, kurie mėgsta dviračių sportą arba mėgsta išbandyti save ekstremaliomis sąlygomis.
  • Universalumas: Cema siūlo platų guolių asortimentą, todėl kiekvienas randa jiems tinkamiausią variantą, atitinkantį asmenines reikmes ir dviračio specifikacijas. Tai leidžia visiems dviratininkams optimizuoti savo dviračio veikimą.
  • Lengvas montavimas: dėka intuityvaus dizaino, Cema guolius lengva sumontuoti, leidžiant greitai ir be papildomų pastangų atnaujinti jūsų dviračio komponentus.

Cema guoliai – tai puikus pasirinkimas norintiems maksimalaus dviračio veikimo efektyvumo, patikimumo ir ilgaamžiškumo, tiek profesionalams, tiek mėgėjams.


Techninės savybės
Išorinis skersmuo 24 mm
Plotis 6 mm
Vidinis skersmuo 12 mm
Guolių medžiaga Chromuotas plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės