Meniu
0
Norai

Cema miniklio velenas | TREK FSA386/Rotor/Raceface 30 mm | T47 85.5 mm | Nerūdijantis plienas | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: SRC-BT-T47386TB-SS
Gamintojas: Cema
Cema
Kaina:
109,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Cema miniklio velenas | TREK FSA386/Rotor/Raceface 30 mm | T47 85.5 mm | Nerūdijantis plienas | Black


Su šia T47 TREK centrinės ašies guolio sistema galite įmontuoti FSA386/Rotor/Raceface 30 mm ar bet kurį kitą 386 tipo švaistiklį į T47 TREK rėmą.

Cema centrinių ašių guoliai yra aukštos kokybės komponentai, sukurti siekiant užtikrinti dviračio centrinės ašies (myniklio veleno) efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Šie guoliai yra sukurti naudojant pažangias technologijas ir aukščiausios kokybės medžiagas, užtikrinant nepriekaištingą veikimą ir patikimumą.

  • Aukštas efektyvumas: Cema guoliai yra optimizuoti mažiausiam trinties pasipriešinimui, todėl užtikrinamas sklandesnis ir efektyvesnis pedalų sukimasis. Tai reiškia, kad dviratininkas gali pasiekti aukštesnį greitį su mažesniu pastangų kiekiu.

  • Patikimumas ir ilgaamžiškumas: aukštos kokybės medžiagų naudojimas ir pažangios gamybos technologijos užtikrina, kad guoliai Būtų atsparūs dilimui ir ilgai išlaikytų savo savybes net ekstremaliomis sąlygomis. Tai reiškia, kad jie tarnaus ilgai, neprarandant efektyvumo.

  • Atsparumas vandeniui ir purvui: Cema guoliai yra sukurti taip, kad atlaikytų vandenį ir purvą, užtikrinant, kad net sunkiomis oro sąlygomis jų veikimas būtų nepriekaištingas. Tai ypač svarbu dviračių sportui ir ekstremaliems važiavimams gamtoje.

  • Universalumas: Cema siūlo platų centrinių ašių guolių asortimentą, tinkantį įvairiems dviračiams ir naudojimo sąlygoms. Tai reiškia, kad kiekvienas dviratininkas gali rasti optimalų variantą, atitinkantį jo poreikius ir dviračio specifikacijas.

  • Paprastas montavimas: Dėl supaprastinto dizaino Cema guoliai yra lengvai montuojami, leidžiant dviratininkams arba technikams greitai atnaujinti ar pakeisti guolius, neprarandant laiko ir pastangų.

Šie privalumai daro Cema guolius puikiu pasirinkimu tiek profesionalams, tiek mėgėjams, siekiantiems patikimumo, efektyvumo ir ilgaamžiškumo.


Techninės savybės
Kategorija Plento
BB Tipas T47
Švaistiklių gamintojas FSA386/Rotor/Raceface 30 mm
Rėmo plotis (mm) 85.5
Guolių medžiaga Nerūdijantis plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės