Meniu
0
Norai

Cema miniklio velenas | SRAM DUB | PressFit PF30 68/73 mm | Keramika | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: SRC-BT-PF30386DB
Gamintojas: Cema
Cema
Kaina:
139,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 3 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Cema miniklio velenas | SRAM DUB | PressFit PF30 68/73 mm | Keramika | Black


Su šia PF30 Interlock centrinės ašies guolio sistema galite įmontuoti Shimano ar bet kurį kitą 24 mm švaistiklį į PF30 rėmą. Tobulas guolių išdėstymas užtikrina, kad centrinė ašis nebarškės, suteikiant patikimą ir tylų veikimą. Tai yra puikus pasirinkimas norint atnaujinti dviračio centrinę ašį ir užtikrinti sklandų švaistiklio darbą.

Cema centrinių ašių guoliai yra aukštos kokybės komponentai, sukurti siekiant užtikrinti dviračio centrinės ašies (myniklio veleno) efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Šie guoliai yra sukurti naudojant pažangias technologijas ir aukščiausios kokybės medžiagas, užtikrinant nepriekaištingą veikimą ir patikimumą.

  • Aukštas efektyvumas: Cema guoliai yra optimizuoti mažiausiam trinties pasipriešinimui, todėl užtikrinamas sklandesnis ir efektyvesnis pedalų sukimasis. Tai reiškia, kad dviratininkas gali pasiekti aukštesnį greitį su mažesniu pastangų kiekiu.

  • Patikimumas ir ilgaamžiškumas: aukštos kokybės medžiagų naudojimas ir pažangios gamybos technologijos užtikrina, kad guoliai Būtų atsparūs dilimui ir ilgai išlaikytų savo savybes net ekstremaliomis sąlygomis. Tai reiškia, kad jie tarnaus ilgai, neprarandant efektyvumo.

  • Atsparumas vandeniui ir purvui: Cema guoliai yra sukurti taip, kad atlaikytų vandenį ir purvą, užtikrinant, kad net sunkiomis oro sąlygomis jų veikimas būtų nepriekaištingas. Tai ypač svarbu dviračių sportui ir ekstremaliems važiavimams gamtoje.

  • Universalumas: Cema siūlo platų centrinių ašių guolių asortimentą, tinkantį įvairiems dviračiams ir naudojimo sąlygoms. Tai reiškia, kad kiekvienas dviratininkas gali rasti optimalų variantą, atitinkantį jo poreikius ir dviračio specifikacijas.

  • Paprastas montavimas: Dėl supaprastinto dizaino Cema guoliai yra lengvai montuojami, leidžiant dviratininkams arba technikams greitai atnaujinti ar pakeisti guolius, neprarandant laiko ir pastangų.

Šie privalumai daro Cema guolius puikiu pasirinkimu tiek profesionalams, tiek mėgėjams, siekiantiems patikimumo, efektyvumo ir ilgaamžiškumo.


Techninės savybės
Kategorija MTB, Plento, Gravel, Hibridinių
BB Tipas PressFit PF30
Švaistiklių gamintojas SRAM
Rėmo plotis (mm) 68/73
Rėmo skersmuo (mm) 46
Guolių medžiaga Keramika

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės