Meniu
0
Norai

Bioracer Vesper Tempest Protect moteriška žieminė striukė | Warp Gold

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Bioracer
Likutis: Turime
Bioracer
Kaina:
72,00€ 180,00€ -60%
Bioracer Vesper Tempest Protect moteriška žieminė striukė | Warp Purple Bioracer Vesper Tempest Protect moteriška žieminė striukė | Warp White Bioracer Vesper Tempest Protect moteriška žieminė striukė | Warp Gold
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Bioracer Vesper Tempest Protect moteriška žieminė striukė | Warp Gold

Ieškote šilumą izoliuojančios dviratininko striukės, kuri tiktų visiems jūsų žiemos pasivažinėjimams? 

Su "Tempest Full Protect" moteriška striuke pasieksite komfortą, papildomą šilumos izoliaciją ir matomumą.

Iš tolo atrodo, kad tai vienspalvis dizainas; priartinus išryškėja dryžuotos detalės. 

Ši striukė su aukšta apykakle, pagaminta iš izoliacinės, vėją blokuojančios, patvarios ir vandenį atstumiančios "Tempest Protect" medžiagos, apsaugos Jus nuo šalčio, šlapdribos ir vėjo.

Dėl elastingo juosmens su užtrauktuku ir minkštų rankogalių striukė puikiai išsilaikys savo vietoje visos kelionės metu. Net jei važiuojate aerodinaminėje padėtyje.

Vertingus daiktus galite saugiai laikyti priekinėje užtrauktuku užsegamoje kišenėje ir dviejose galinėse kišenėse: 1 užtrauktuku užsegamoje kišenėje ir 1 atviroje kišenėje. 360° atspindinčios detalės pagerina jūsų matomumą.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės