Meniu
0
Norai

Assos Monogram EVO kojinės / Holy White

1/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
19,00€
Assos Monogram EVO kojinės / Holy White Assos Monogram EVO kojinės / Black Series Assos Monogram EVO kojinės / Stone Blue Assos Monogram EVO kojinės / Katana Red
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Monogram EVO kojinės / Holy White

Pagrindinės vasarinės kojinės, kurios drąsiai demonstruoja ASSOS kilmę. Sukurtos kasdienėms treniruotėms ir lenktynėms.

Lengvos kojinės, kuriose suderinta orui pralaidi sudėtis, naudingos kiekvieno vasaros pasivažinėjimo bendram našumui. Pėdos viršus yra atviras, kad būtų užtikrintas vėsus kojos kvėpavimas; tvirtesnis padas suteikia amortizacijos pedalų mynimui. Kontrastinga grifo grafika suteikia funkcionalumui šarmo.

Savybės

 • Kojinės puikiai priglunda
 • Patogus polipropileno, elastano ir poliamido mišinys
 • Kvėpuojančios ir geriau praleidžiančios orą

Medžiaga 60 % polipropileno, 30 % elastano, 10 % poliamido

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


1 įvertinimai

1/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Aiste S.

2022/07/31
Aiste S. Patvirtintas pirkėjas
siūlai išlindo iš kojinių

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės