Meniu
0
Norai

Assos EVO Spring Fall rankų pašiltinimai / BlackSeries

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
37,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos EVO Spring Fall rankų pašiltinimai / BlackSeries

Mūsų lengviausios rankų apsaugos, sukurtos taip, kad užtikrintų apsaugą nuo UV spindulių ir itin lengvą izoliaciją. Puikiai perneša drėgmę, aktyviai reguliuoja odos temperatūrą ir apsaugo nuo saulės spindulių ryškiomis vasaros dienomis.

Pavasario rudens rankų apsauga - tai labai elastingas, patogiai suspaudžiantis sprendimas nuo UV spindulių poveikio iki ilgai trunkančio šalčio ant atvirų rankų ankstyvą rudenį ir vėlyvą pavasarį. Nepriklausomai nuo sezono, kiekvienoje kelionėje naudingas agresyvus drėgmės šalinimas, o medžiaga koreguoja temperatūrą, vėsindama karštyje ir šildydama vėsiomis sąlygomis.

SAVYBĖS

 • Vamzdinė, besiūlė konstrukcija su apsauga nuo UV spindulių

 • Drėgmės reguliavimas

 • Besiūlė konstrukcija pašalina perėjimus ir gali būti derinama su kitais sluoksniais

 • Vėsina ir šildo priklausomai nuo temperatūros

 • ALS (ASSOS Layering System): Less is more. The entire ASSOS collection is conceptualized around this technology. ASSOS apparel is engineered with minimum volume, taking advantage of the body's natural heating/cooling capacities by insulating intelligently through pro-active layering. Both fabrics and garments have chain functions and are cut to complement each other. Everything fits like a puzzle; technically as well as aesthetically. It is up to each cyclist to follow the climate range guidelines and to experiment with the different ASSOS garments in order to find the perfect personal outfit for each specific riding season.

Material: 78% polyester, 15% polyamide, 7% elastane

Techninės savybės
Spalva Juoda

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės