Meniu
0
Norai

Assos EVO Spring Fall kelių pašiltinimai | BlackSeries

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
47,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos EVO Spring Fall kelių pašiltinimai | BlackSeries


Assos lengviausi kelių pašiltinimai, kurie yra sukurti suteikti apsaugą nuo UV spindulių ir užtikrinti itin lengvą šilumos izoliaciją. Jie puikiai sugeria drėgmę, aktyviai reguliuoja odos temperatūrą ir saugo nuo saulės spindulių šviesiomis vasaros dienomis.

Nauja tekstilė ir konstrukcija užtikrina, kad nebūtų jokio nepageidaujamo suspaudimo ar suvaržymo, kas dažnai būna būdinga kelių pašiltinimams. Nepriklausomai nuo metų laiko, kiekvienoje išvykoje jūsų kūnas džiaugsis efektyviu drėgmės pašalinimu, o medžiaga prisitaikys prie oro sąlygų - vėsindama per karštį ir šildydama šaltesniu oru.

Savybės:

 • RX šviesa: Lengvas, asimetrinio tamprumo audinys, sukurtas užtikrinti švelnią izoliaciją ir didinti komfortą judesiui svarbiose vietose. 205 g/m2, ekologiškas, nepraleidžiantis vandens ir kontroliuojantis kvapus audinys.
 • Sluoksniuotas kirpimas: Dėl subtilių silikoninių apvadų, sluoksniuojant, pašiltinimai lieka nepastebimi.
 • Tinka rudeniui ir pavasariui.
 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema): Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta remiantis šia filosofija. ASSOS apranga sukurta taip, kad būtų išnaudojamos natūralios kūno šildymo ir vėsinimo galimybės, pasitelkiant protingą sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai yra suprojektuoti veikti kaip vienas visumas, papildant vienas kitą. Visos detalės puikiai dera tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas gali laisvai eksperimentuoti su įvairiais ASSOS drabužiais, kad atrastų idealų asmeninį derinį kiekvienam važiavimo sezonui.

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis 78 % poliesteris, 15 % poliamidas, 7 % elastanas.

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės