Meniu
0
Norai

Abus Adaptor Chain ACH 6KS/85 Black spyna

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 11267
Gamintojas: Abus
Abus
Kaina:
29,90€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Abus Adaptor Chain ACH 6KS/85 Black spyna

DUKART GERIAU APSAUGOTAS NUO DVIRAČIŲ VAGYSTĖS

Paprasčiau būti negali - su šia iš grūdinto plieno pagaminta rėmo užrakto grandine turėsite puikią antrinę dviračio apsaugą.

Su ABUS rėmo užrakto grandine CHAIN itin paprasta dukart geriau apsaugoti dviratį: tiesiog apjuoskite grandinę aplink fiksuotą objektą, ištraukite galą su spyna per grandinės žiedą ir pritvirtinkite jį prie spynos korpuso. Nereikės nei kito rakto, nei atskirai rakinti spynos. CHAIN rėminės spynos grandinė tinka naudoti su ABUS rėminėmis spynomis 4960, 5850, 5650 ir 5950.

  • 6 ir 8 mm storio kvadratinė grandinė, pagaminta iš grūdinto plieno

  • Atskirai užrakinti spynos nereikia

  • Atveria daugybę galimybių užfiksuoti dviratį prie stacionaraus objekto

  • Tinka naudoti su rėmo spynomis 4960, 5850, 5650, 5750 ir 5950

  • Skirtas dviračiui apsaugoti nuo neteisėto naudojimo

  • Svoris: 760 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės