Meniu
0
Norai

Specialized Turbo Kenevo SL Expert elektrinis dviratis / Gloss Brassy Yellow

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
7200,00€ 9999,00€ -28%
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Kenevo SL Expert elektrinis dviratis / Gloss Brassy Yellow


Pasiekite aukštesnį važiavimo trasomis lygį ir įveikite didžiausias trasas kaip niekada anksčiau. "Kenevo Super Light" - tai lengvas e-MTB, kuris iš naujo apibrėžia didelių kalnų trasų našumą, nes pasižymi unikaliu nedidelio svorio, jautrumo ir pajėgumo deriniu. Itin jautrus valdymas ir didelių kalnų trasų įveikimo galimybės, sustiprintos 240 vatų "Turbo Super Light" sistemos privalumais, leidžia įveikti didžiausias trasas taip, kaip anksčiau buvo neįmanoma.

Sukurta kartu, kad galėtumėte važiuoti kaip vienas

Kenevo SL nustato šią naują trasų našumo kartelę, nes buvo kuriamas integruotai. Turbo MTB komanda gyvena, valgo, miega ir svajoja apie singletracką. Jie sukūrė kiekvieną dviračio dalį - važiuoklę, geometriją, pakabą, variklį, akumuliatorių ir valdiklį - kad ji nepriekaištingai veiktų kartu su kiekviena kita dalimi ir su jumis, kad važiavimas būtų neįtikėtinai geras.

Važiavimo dinamika

Su 170 mm jautria ir itin pajėgia eiga "Kenevo Super Light" įveikia viską, ką tik jam pateikiate priešais, nuo medžių šaknų ir trasos griūties iki didžiulių G-outs ir negailestingų įkalnių iki lygumų. Taip nepriekaištingai veikianti pakaba sukuriama tada, kai kiekvienas visumos komponentas kuriamas integruotai. Bendras pakabos veikimas apima važiuoklės standumą, kinematiką, sverto koeficientus, spyruoklių kreives, slopinimo savybes ir derinimą - visa tai sukurta ir veikia kartu, kad būtų pasiekta išskirtinė, aukštesnė važiavimo kokybė trasoje.

"Turbo Super Light" sistema

"Turbo Super Light System" variklis ir valdiklis, esantis "Kenevo SL" šerdyje, iki 2 kartų sustiprina jūsų važiavimo jėgą taip sklandžiai, kad atrasite traukos laisvose, stačiose vietovėse, kur kiti dviračiai išsisuka. Tai jūs minate pedalus, bet tai daug stipresnė jūsų versija.

Sukite jį

Galite sukti 75 ar daugiau apsisukimų per minutę kadencija, kad pasiektumėte optimalią galią ir efektyvumą ten, kur kiti, ne tokie ištobulinti dviračiai reikalauja stovėti ir minti pedalus. Galimybė tolygiai ir sklandžiai valdyti galios perdavimą yra kertinis šio dviračio privalumas.

MasterMind

"MasterMind" TCU yra dviračio smegenys. Ji rodo visą svarbią informaciją apie jūsų važiavimą, leidžia realiuoju laiku reguliuoti palaikymo lygius, įgalina oro atnaujinimus, kad laikui bėgant jūsų dviratis taptų vis geresnis, ir sklandžiai integruojasi su "Mission Control" programėle, kad būtų galima atlikti pažangų reguliavimą, diagnostiką trasoje ir dar daugiau.


RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas FACT 11m full carbon, 29", full internal cable routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 170mm rear travel, geo adjust head tube, geo adjust horst pivot
Šakė FOX FLOAT 38 Performance Elite 29, Grip2 damper, 44mm offset, HSC, LSC, HSR, LSR, 110x15mm, 1.5" tapere d steerer, 170mm travel
Galinis amortizatorius FOX FLOAT X2 Performance, 2-position lever, 62.5x230mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM X01 Eagle, trigger, 12-speed
Galinis pavarų perjungėjas Sram X01 Eagle, 12-speed
Kasetė SRAM XG-1295 Eagle, 10-52t
Grandinė SRAM GX Eagle, 12-speed
Švaistikliai Praxis, forged M30, custom offset
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code RS, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm SRAM Code RS, 4-piston caliper, hydraulic disc, 220mm
RATAI / PADANGOS
Stebulė Roval, sealed cartridge bearings, 15x110mm spacing, 28h Roval DT Swiss 370, Ratchet LN, SRAM XD driver body, 12mm thru-axle, 148mm spacing, 28h
Padangos Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Trail, 7050 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 30mm rise, 800mm, 35mm clamp
Vairo iškyša Alloy Trail Stem, 35mm bar bore
Balnelis Bridge Comp, Hollow Cr-mo rails, 155/143mm
Balnelio iškyša X-Fusion Manic, infinite adjustable, two-bolt head, bottom mount cable routing, remote SLR LE lever, 34.9mm, S2: 125mm, S3: 150mm, S4/S5: 170mm
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis Specialized SL 1.1, custom lightweight motor
Akumuliatorius Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Spalva Yellow0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės