Meniu
0
Norai
Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Gloss Dark Moss Green Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Gloss Dark Moss Green Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Gloss Dark Moss Green Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Gloss Dark Moss Green Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Gloss Dark Moss Green Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Gloss Dark Moss Green
+3

Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Gloss Dark Moss Green

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
5499,00€
Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Satin Harvest Gold Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Gloss Dark Moss Green
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Kenevo Comp elektrinis dviratis / Gloss Dark Moss Green

Galia važiuoti didesniais takais

"Turbo Kenevo" yra pats pajėgiausias el. kalnų dviratis, kuriuo galima važiuoti į žvyrkelius. Jūsų laukia 180 milimetrų lanksčios pakabos, sukonfigūruotos aplink itin tvirtą važiuoklę ir komponentus. "Kenevo" įveiks ilgiausias įkalnes - o grįžtant žemyn užtikrins itin stabilų važiavimą.

Greičiau važiuokite įkalnėje

Šis dviratis yra labai greitas važiuojant šiurkščiausiais takais. "Turbo Kenevo" ašies trajektorija labiau pasukta į galą, todėl galinis ratas mažiau užstringa ant didelių akmenų ir šaknų. Mažesnis stabdymas reiškia didesnį pagreitį, kontrolę ir greitį.

Tvirtesnis ir lengvesnis rėmas

Nuo važiuoklės nuėmė visą kilogramą (2,2 svarų) ir kartu padidino standumą bei valdymo savybes. "Turbo Kenevo" rėmo konstrukcija "Sidearm" tiesiogiai sujungia visus tris galinės dalies ir amortizatoriaus tvirtinimo taškus su rėmu, taip sumažindama rėmo išlinkimą ir padidindama jūsų kontrolę sunkiausioje vietovėje.

Pagal dizainą - kovotojas

"Kenevo" yra nepaprastai pasitikintis savimi žvėris. Ilga dviračio kabina, laisvas galvos kampas ir žemai esantis svorio centras kartu užtikrina, kad dviratį galėsite laikyti centre ir lengvai išlaikyti greitį sudėtingomis sąlygomis.

Daugiau galios. Mažesnis svoris.

"Turbo Kenevo" turi itin lengvą ir galingą "Specialized 2.1" variklį. Didžiausios pagalbos metu jis jūsų pastangas sustiprina iki 410 %, o galios šuoliai nesukelia jokių nepatogių pojūčių.

Daugiau kilometrų po kiekvieno įkrovimo

Padidinta "Turbo Kenevo Expert" modelio akumuliatoriaus talpa 40 % ir šią papildomą talpą tvarkingai Specialized integravo į elegantišką, standų apatinį vamzdį. Keliaudami trasoje nuvažiuosite daugiau kilometrų ir nuvažiuosite daugiau nusileidimų.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Specialized M5 Premium Aluminum, 27.5 Trail Geometry, integrated down tube battery, enclosed internal cable, Command Post routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 180mm of travel
Šakė FOX 38 Rhythm, Grip damper, 180mm travel, 37mm rake
Galinis amortizatorius FOX DHX Performance Series coil. Springs: S2: 450lb, S3: 500lbs, S4: 550lbs, S5: 600lbs
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Shimano Deore XT, 11-speed
Galinis pavarų perjungėjas Shimano Deore XT LINKGLIDE, 11-speed
Kasetė Shimano LINKGLIDE, 11-speed, 11-50t
Grandinė Shimano LINKGLIDE, 11-speed
Švaistikliai Praxis Forged Alloy, 160mm
Dantratis 32t Praxis, steel
STABDŽIAI
Stabdžiai Shimano SLX M7120, 4-piston caliper, hydraulic disc, 203mm rotor
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Roval 27.5" Alloy DH, 28mm internal width, 32h, tubeless ready
Stebulė Shimano MT400-B, Centerlock, 15x110mm thru-axle, 32h Shimano MT400-B, Centerlock, 12x148 Boost, 32h
Stipinai DT Swiss Industry
Padangos Butcher Grid Gravity 2Bliss Ready T9, 27.5 x 2.6"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized, 6061 alloy, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 30mm rise, 780mm width
Vairo iškyša Alloy Trail Stem, 35mm bar bore
Balnelis Bridge Comp, Hollow Cr-mo rails, 155/143mm
Balnelio iškyša X-Fusion Manic, infinite adjustable, two-bolt head, bottom mount cable routing, remote SRL LE lever, 34.9mm, S: 125mm, M/L: 150mm, XL: 170mm
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis Specialized Turbo Full Power System 2.2 Motor
Akumuliatorius Specialized M2-500, integrated battery w/rock guard, 500Wh
Įkroviklis Custom charger, 42V4A w/ R osenberger plug, 100-240VVisos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės