Meniu
0
Norai

S-Works Enduro kalnų dviratis / Satin Brushed Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
12500,00€ 13999,00€ -11% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

S-Works Enduro kalnų dviratis / Satin Brushed Black

Šis dviratis apibūdina viską kas slepiasi po pavadinimu – „S-Works“. Dėka tobulo svorio ir standumo parametrų S-Works Enduro leidžia maksimaliai efektyviai kopti į įkalnę taip pat kaip ir leistis žemyn nuo kalno. S-Works rėmas pasižymi itin geru standumo koeficientu, todėl savo sprogstamą jėgą galėsite išnaudoti itin efektyviai tose trasos ruožose, kurie reikalaus intensyvaus mynimo. SRAM XX1 Eagle AXS pavarų sistema ir Code RSC keturių stūmoklių diskiniai stabdžiai bei naujausia FOX gamyklinė amortizacija ir visa kita aukščiausios klasės komplektacija privers Jus pasijusti laimėtoju. Tegul visiems jūsų konkurentams teka seilės!

Kaip ir didysis Brolis Demo, Specialized Enduro dalinasi nemažai panašių pakabos technologijų suteikiančių subalansuotą priekinės ir galinės amortizacijos darbą, žemą svorio centrą ko pasekoje dviratis turi maksimalų sukibimą su reljefu. Sudėkime viską ir turėsime dviratį kuris juokiasi iš stačiausių ir agresyviausių nuokalnių.

Atnaujinta dviračio geometrija leidžia išvystyti didesnį greitį leidžiantis, pakeista grandinės apsauga sušvelnina grandinės smūgius.

Agresyvesnis vairo kolonėlės kampas, ilgesnis dviračio rėmas bei statesnis balnakočio kampas leidžia turėti ne tik tobulą dviratį agresyvioms nuokalnėms, bet ir pasiekti gerus rezultatus minant ir kylant į įkalnes.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas FACT 11m carbon chassis and rear-end, S-Sizing Enduro Race Geometry, SWAT™ Door integration, threaded BB, internal cable routing, 12x148mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 170mm of travel
Šakė Deity, 35.0mm
Galinis amortizatorius FOX FLOAT X2 Factory, Rx Trail Tune, 2-position adjustment, high and low speed rebound and compression adjust, Trunnion mount, 205x60mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Eagle AXS Rocker Paddle
Galinis pavarų perjungėjas SRAM XX1 Eagle AXS
Kasetė Sram XG-1299, 12-Speed, 10-52t
Grandinė SRAM XX1 Eagle
Švaistikliai SRAM X01 Eagle, DUB, 170mm
Centrinės ašies guoliai SRAM DUB, BSA 73mm, threaded
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code RSC, 4-piston caliper, hydraulic disc, 220mm
RATAI / PADANGOS
Stebulė Roval Traverse SL, sealed cartridge bearings, 15mm thru-axle, 110mm spacing Roval Traverse SL, DT Swiss Star Ratchet, 54t engagement, SRAM XD driver body, 12mm thru-axle, 148mm spacing
Padangos Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3" Eliminator, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T7 compound, 29x2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Roval Traverse SL Carbon, riser bar, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 30mm rise, 800mm, 35.0mm
Vairo iškyša SRAM Eagle AXS Rocker Paddle
Balnelis Bridge, 155/143mm, Hollow Ti-rails

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės