Meniu
0
Norai

BMC Roadmachine One plento dviratis / Apricot - Petrol Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Turime
BMC - Switzerland
Kaina:
5524,15€ 6499,00€ -15%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Roadmachine One plento dviratis / Apricot - Petrol Blue

Vieno dviračio kolekcija

Susipažinkite su "Roadmachine": dviračiu, kuris iš tiesų gali viską. Rėmas, kurio šaknys glūdi ištvermingume, buvo patobulintas iki tobulumo ir pasižymi suderinamumą didinančiomis savybėmis, kad šis dviratis taptų jūsų pasirinkimu visos dienos nuotykiams. Šis BMC dviratis yra aukščiausios kokybės universalus dviratis, sukurtas įveikti ilgas distancijas. Juk kokia nauda iš kelio be Roadmachine?

Roadmachine gali pasigirti lengvu rėmu ir nepaprastai geru galios perdavimu. Dėl į našumą orientuoto DNR jis itin efektyviai važiuoja įvairiomis vietovėmis.

Kruopščiai parinkta įvairių dydžių rėmų geometrijos progresija leidžia puikiai prisitaikyti prie kiekvieno dviratininko. Puikiai suderinta sąranka užtikrina itin švarią išvaizdą ir optimalias eksploatacines savybes.

INOVACIJOS

TCC - Tuned Compliance Concept

Aukštos technologijos, mažiau nuovargio

Plento dviračiai paprastai neturi aktyvių pakabos elementų, tačiau tai nereiškia, kad BMC atsisakė patogesnio važiavimo koncepcijos. Savo rėmus kuria taikydami sisteminį požiūrį ir kiekvieną specialiai sukurtą dviratį konstruoja taip, kad jis atitiktų dviratininko poreikius. Kiekviename modelyje - nuo aerodinaminių greičio mėgėjų iki mylias įveikiančių Roadmachine dviratininkų - optimizuotas vertikalusis prisitaikymas ten, kur tai svarbiausia. Rezultatas - maksimalus komforto ir našumo balansas, kad važiavimas būtų ir švelnus, ir greitas. 

D formos sėdynės iškyša

Lengva, visiškai iš karbono pagaminta sėdynės iškyša, kuri išlygina reljefą ir užtikrina aukščiausią komfortą, kad važiuojant net pačiomis sunkiausiomis vietovėmis būtų neįtikėtinai komfortiškas ir efektyvus.

  • Vientisas ir funkcionalus integruotas sėdynės spaustukas
  • BMC plokščias tvirtinimo adapteris
  • Vidinis trosų pravedimas

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Roadmachine Premium Carbon with Tuned Complaince Concept Endurance • ICS Technology, stealth cable routing • TCC Endurance compliance level • Internal Cable Routing • PF86 bottom bracket • 12x142mm thru-axle
Šakė Roadmachine 01 Premium Carbon with Tuned Complaince Concept Endurance • ICS Technology • TCC Endurance compliance level • Internal Cable Routing • 12x100mm thru-axle • 50mm offset (Size 47-51), 45mm offset (Size 54-61)
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SHIMANO Ultegra Di2 12spd
Priekinis pavarų perjungėjas SHIMANO Ultegra Di2 12spd
Galinis pavarų perjungėjas SHIMANO Ultegra Di2 12spd
Pavarų sistema 2x12
Kasetė SHIMANO Ultegra 12spd 11-34T
Grandinė SHIMANO Ultegra 12spd
Švaistikliai SHIMANO Ultegra 12spd 50-34T
STABDŽIAI
Stabdžiai SHIMANO Ultegra, RT-MT800 Rotors (160/140)
RATAI / PADANGOS
Ratlankis CRD-321 Carbon, Tubeless Ready, 35mm
Stebulė CRD-321
Padangos Vittoria Rubino, 28mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BMC RAB 02, Ergo Top Shape, Compact Bend
Vairo iškyša BMC ICS 01 - Integrated Cockpit Design, w/ computer and camera mount
Balnelis Fizik Taiga
Balnelio iškyša Roadmachine Premium Carbon D-Shaped Seatpost • 15mm Offset
PAPILDOMI DUOMENYS
Modelio metai 2023
Svorio limitas 110 kg


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės