Meniu
0
Norai

BMC Fourstroke LT Two kalnų dviratis / Deep Forest Green - Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Turime
BMC - Switzerland
Kaina:
4499,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Fourstroke LT Two kalnų dviratis / Deep Forest Green - Black

Fourstroke LT - tai XC dviratis, skirtas dviratininkams, norintiems dar didesnio našumo. Dviratis Fourstroke LT siūlo greitą važiavimą trasoje ir progresyvią 120 mm atnaujintos APS dvigubos pakabos eigą, todėl nėra jokių ribų, ką jūs ir Fourstroke LT galite pasiekti.

Pilnas karbono rėmas turi mūsų pažangiausią BWC geometriją, kurioje dabar telpa dvi vandens gertuvės, integruotą šakės stabdiklį ir rėmo apsaugą.
Fourstroke LT TWO su Shimano SLX transmisija, RockShox SID RL priekiniu amortizatoriumi ir RockShox SIDLuxe Select+ galiniu amortizatoriumi, Alex MD30 ratais ir X-Fusion Manic sėdynės atrama užtikrintai žaidžia trasose.

Trauka yra greitis

Didesnis sukibimas reiškia didesnį greitį, o to siekia BMC.

Atnaujinta APS pakabos sistema pasižymi naujo lygio kinematika ir geriausiomis savo klasėje pakabos savybėmis, sukurtomis taip, kad užtikrintų visišką trauką ir didelį efektyvumą bet kokioje vietovėje. Ši nauja ir patobulinta visapusiška amortizacijos sistema, užtikrinanti greitesnį laiką, neturi sau lygių lenktynių trasoje.

Pažangi pasukimo sistema - geriausias įrankis darbui

- Naudodami APS, BMC inžinieriai turi galimybę naudotis universalia pakabos sistema ir projektuoti sudėtingą kinematiką, kurios nebūtų galima pasiekti naudojant tokius svoriu pagrįstus sprendimus kaip lanksčios atramos ir vieno posūkio pakabos sistemos.

- APS turi virtualų galinį pakabos šarnyrą per galinio rato eigą, kurią apibrėžia viršutinė ir apatinė jungtis ir iš to kylantys 4 šarnyrai.

- APS leidžia BMC tiksliai sureguliuoti pakabos kinematiką ir užtikrinti neįtikėtinai dinamišką pakabos elgseną per visą eigą.

Trauka į kalną:

Tai leidžia pakabai sklandžiai susispausti ir sekti vietovę, kad būtų užtikrintas puikus sukibimas.

Kai pakaba vėl pradeda plėstis, anti-squat vertė padidėja, kad ratas toliau sektų vietovę, taip gerokai padidindamas sukibimą.

Srautas nuo kalno:

APS išlaiko pakabą aktyvią, kai važiuoti darosi sunku, mažindama pedalų atatranką važiuojant gilyn ir užkirsdama kelią neigiamam poveikiui stabdant.

Geresnis pakabos progresyvumas:

Atnaujinta "Fourstroke" kinematika ir visiškai nauja amortizatorių sąranka užtikrina progresyvią spyruoklių kreivę, todėl važiavimas bet kokioje situacijoje tampa itin komfortiškas.

- Jautrumas mažiems nelygumams

- Palaikymas nelygiomis sąlygomis

- Be dugno pojūtis

- Labiau nuspėjamas oro laikymasis

Pergalingas pranašumas

Atlikus išsamius bandymus paaiškėjo, kad "Fourstroke" ir APS pakaba yra greitesni už lengvesnius dviračius, kuriuose įdiegtos svorį taupančios pakabos sistemos, o tai įrodo, kad geresnė trauka ir pedalų mynimo efektyvumas yra svarbiau už svorį.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Fourstroke LT Carbon • APS Suspension System, 120mm Travel • Fully Guided Internal Cable Routing • PF92 Bottom Bracket • Post Mount Disc • 12x148mm Boost Thru-Axle
Šakė Rock Shox SID RL
Galinis amortizatorius Rock Shox SIDLUXE Select+
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SHIMANO SLX
Galinis pavarų perjungėjas SHIMANO SLX
Pavarų sistema 1x12
Kasetė SHIMANO Deore 12 spd 10-51T
Grandinė SHIMANO Deore 12 spd
Švaistikliai Shimano Deore, 32T
STABDŽIAI
Stabdžiai SHIMANO BR-MT520/SM-RT30 Rotors (180/180)
RATAI / PADANGOS
Ratlankis Alex MD30, 30mm Inner Width
Stebulė Shimano MT400 (F) / MT410 ®
Padangos Maxxis Rekon 2.4" TR EXO
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BMC MRB03 760mm
Vairo iškyša Truvativ Atmos 6K
Balnelis Fizik Antares R7
Balnelio iškyša X-Fusion Manic
PAPILDOMI DUOMENYS
Svorio limitas 110 kg


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės