Meniu
0
Norai

BH Gravel X EVO 3.0 Gravel dviratis / Red - Red

5/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BH Bikes
Likutis: Turime
BH Bikes
Kaina:
2029,30€ 2899,00€ -30% Paskutinė prekė!
BH Gravel X EVO 3.0 Gravel dviratis / Light Blue - Red BH Gravel X EVO 3.0 Gravel dviratis / Red - Red BH Gravel X EVO 3.0 Gravel dviratis / Red - Magenta
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BH Gravel X EVO 3.0 Gravel dviratis / Red - Red

"BH Gravel Evo 3.0" Gravel rėmas ir šakė pagaminti iš anglies, todėl yra lengvi. Dėl "Shimano GRX" 1x11 pavarų dėžės ir "Shimano RS170 700" diskinių stabdžių dviratis puikiai. Dviračio geometrija sukurta taip, kad tiktų tiek vyrų, tiek moterų morfologijai. Joje derinama sudėtinga struktūra, kuri padidina efektyvumą, taip pat aerodinamikos pliusas dėl prisitaikančių profilių.

BH Gravel Evo 3.0 dviratis yra lengvas, standus ir reaktyvus. Tai patirties ir malonumo sinonimas. Puikus jūsų kelionių palydovas, nes jis suteikia pasitikėjimo ir saugumo, reikalingo norint nuriedėti kilometrus pačiomis įvairiausiomis vietovėmis: nuo kelių iki atvirų žvyrkelių, miško vietovių, kuriose galite mėgautis važiavimu dviračiu. Tikslas, kurio siekė BH tyrimų ir plėtros komanda, buvo aiškus: lengvumas, standumas ir reaktyvumas. Trys esminiai elementai, kad galėtumėte mėgautis savo aistra. Gravel dviratis, skirtas ilgoms važiavimo valandoms. Būtent todėl važiavimo komfortui ir stabilumui buvo teikiama pirmenybė. Novatoriška geometrija pasižymi aukštesniu vairo vamzdžiu, išlaikančiu sportinę esmę, kartu su mažesniu nuolydžiu - 71º vairo kampu, užtikrinančiu stabilų, bet judrų važiavimą, ir padidinta ratų baze, kuri užtikrina komfortą, neaukojant kelių asortimentui būdingo reaktyvumo. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas plačiam ratų lankui, pritaikytam padangoms iki 42 mm. Šios platesnės padangos užtikrina atsparumą žvyrkeliuose ir yra pakankamai greitos keliuose.

Jo 12 mm skersinės ašys užtikrina didesnį surinkimo saugumą ir standumą, kartu leidžia lengvai surinkti ir išardyti. Jame sumontuoti diskiniai stabdžiai (140 mm gale ir 160 mm priekyje) su "Flat Mount" technologija - minimalistiniu, lengviausiu ir tvirčiausiu stabdžių suportų integravimo į rėmą ir šakę būdu. Visa tai padeda pasiekti progresyvų, sklandų ir galingą stabdymą bet kokiomis oro sąlygomis ir bet kokio tipo vietovėje. Jo sklandžias, stilingas linijas išryškina pabrėžtinai asimetriškos stabdžių pagalvėlės. Galinis trikampis buvo sukurtas atsižvelgiant į diskinių stabdžių sukeliamas apkrovas ir įtempimus - visiškai kitokius nei įprastų stabdžių. Kadangi šis dviratis idealiai tinka ilgoms kelionėms, ant rėmo ir šakės galima tvirtinti laikiklius ir bagažines.

Technologijos:

- Diskiniai stabdžiai su plokščiu tvirtinimu: Rėmo galinė dalis ir šakė buvo visiškai perprojektuotos taip, kad atlaikytų 140 mm/160 mm diskinių stabdžių sukeliamas apkrovas ir įtempimus.

-Gravel geometrija: važiavimo komfortas ir stabilumas, aukštas vairo vamzdis ir plati ratų bazė. Gravel Carbon geometrija sukurta ilgoms važiavimo valandoms, pirmenybę teikiant komfortui ir stabilumui. Šių privalumų pasiekiama dėl aukšto vairuojamojo vamzdžio, viršutinio vamzdžio su nedideliu nuolydžiu ir plačios ratų bazės.

- Anglies pluoštas: projektuojant ir kuriant "Gravel Carbon" panaudotas optimalus anglies pluošto ir dervos lakštų derinys. Rėmas 100 proc. pagamintas naudojant tuščią rėmo vidų - Hollow Core Carbon technologiją.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Gravel X Carbon Monocoque
Šakė Gravel X Evo Carbon 1.5"
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės Shimano GRX 810 Hydra
Priekinis pavarų perjungėjas -
Galinis pavarų perjungėjas Shimano GRX 810 11sp
Kasetė Shimano SLX 11/42
Švaistikliai FSA Omega Mono 40T
STABDŽIAI
Stabdžiai Shimano GRX Hydra
RATAI / PADANGOS
Ratai Shimano RS171 Disc
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BH Lite Gravel
Vairo iškyša BH SL
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Spalva Juoda

TOP

2 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Aida M.

2023/09/19
Aida M.
nepaskausta riešai, nuostabus dviratis
Marcus B.

2022/12/08
Marcus B. Patvirtintas pirkėjas
I was very happy with the friendly contact and service! The bike was assembled well and packed safe! It was also delivered fast, considering the long way to Germany. I am very happy

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės