Meniu
0
Norai

Assos Trail Liner vyriški apatiniai šortai / blackSeries

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
120,00€ 150,00€ -20%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos Trail Liner vyriški apatiniai šortai / blackSeries

Specialiai sukurti trumpi šortai su petnešomis, užtikrinantys atramą, apsaugą ir būtiniausių važiavimo reikmenų saugyklą. Dėvimo po plačiais šortais.

Dvi kišenes įrengėme pakankamai aukštai nugaros apačioje, kad jos nesiliestų su šortų juosmeniu, tačiau pakankamai žemai, kad jų turinį būtų lengva pasiekti po marškinėliais. Plonas dvigubas kišenes padarėme pakankamai erdvias, kad jose tilptų papildomas buteliukas, pompa, daugiafunkcinis įrankis, raktai ir pan. Juosmuo buvo sukonstruotas su aukšta V formos panele, kuri patogiai priglunda prie apatinės pilvo dalies važiuojant, taip pat pailginome tarpkojį, kad šlaunys būtų švariau aptemptos.

Savybės

 • Offroad Sitzpolster: Patentuotas elastingas įkloto paviršius ir 10 mm atminties putos, pagamintos legendinio "Mille_S7" paminkštinimo, kartu su itin tvirta nugarėle užtikrina optimalų komfortą ir atramą važiuojant kalnų dviračiais šiek tiek vertikalesnėje padėtyje.

 • "Azptech": ši liemens konstrukcija, pagaminta iš minkštos, itin elastingos medžiagos, užtikrina dėvėjimo komfortą ir atramą juosmens srityje. Nėra jokio spaudimo.

 • Stabilizatorius V3: vientisas tinklinis audinys, pasižymintis trumpu vertikaliu tempimu. Stabilizuoja nugarą.

 • "AeroFit": ASSOS ploniausi šortai, specialiai greičiui pritaikyti ir griežtesni nei "RacingFit", užtikrinantys aukštesnį suspaudimo lygį. 

 • AEPD (Advanced Ergonomic Pattern Design)

  Ženklas, reiškiantis įmonės žinias, patirtį ir filosofiją, kaip drabužis turėtų būti pritaikytas veikti dviratininko padėtyje. ASSOS drabužiai sukurti taip, kad puikiai priglustų ir prigludtų prie kūno, kitaip tariant, atitiktų dviratininko kūno anatomiją. Aukštųjų technologijų audiniai yra beprasmiai, jei sukirpti "ne taip"!

 • ALS (ASSOS sluoksniavimo sistema)

  Mažiau yra daugiau. Visa ASSOS kolekcija sukurta pagal šią technologiją. ASSOS apranga sukurta mažiausios apimties, išnaudojant natūralias kūno šildymo ir vėsinimo galimybes ir protingai izoliuojant per aktyvų sluoksniavimą. Tiek audiniai, tiek drabužiai atlieka grandinines funkcijas ir yra sukirpti taip, kad papildytų vienas kitą. Viskas dera kaip dėlionė - tiek techniškai, tiek estetiškai. Kiekvienas dviratininkas pats turi laikytis klimato asortimento gairių ir eksperimentuoti su skirtingais ASSOS drabužiais, kad rastų tobulą asmeninę aprangą kiekvienam konkrečiam važiavimo sezonui.

Medžiaga: 61% poliamidas, 21% poliesteris, 18% elastanas

Techninės savybės
Spalva Juoda

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės