Dviračių parduotuvė Vilniuje

  • +37068381390
  • info@velonova.lt

Apie vaikiškus dviračius

Vaikiški dviračiai

Tikriausiai ne kartą pastebėjote, kaip užsukus į dviračių parduotuvę akys raibsta nuo platus vaikiškų dviračių pasirinkimo, o mintyse tesisuka klausimas, kokį dviračio modelį nupirkti savo mažyliui. Į kokius kriterijus svarbu atsižvelgti renkant dviratį vaikui?

Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į vaiko amžių ir ūgį, nes dažniausiai dviračių modeliai skirstomi pagal šiuos kriterijus ir skiriasi jų ratų skersmuo bei paties dviratuko aukštis. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį, ar dviratyje įmontuota apsauga nuo purvo (nes vaikai retai atkreipia dėmesį kur važiuoja ir balų bei purvo neišvengia) ir ar vaikui yra patogus (vaikas turėtų savarankiškai išbandyti įvairių modelių dviračius, kad galėtų įsitikinti su kuriuo dviračiu jam patogiau važiuoti, junginėti pavaras, stabdyti ar apskritai įvertintų tinkamiausią dviračio dydį). Pastebėkite, kad mergaitėms skirti dviračiai skiriasi nuo berniukų dviračių ne tik spalvomis, bet ir modeliais, todėl būtinai į tai atsižvelkite pirkdami dviratį savo vaikui.

Specialistai rekomenduoja dviratį rinktis atsakingai ir apsilankyti keliose dviračių parduotuvėse, išklausyti kelių konsultantų pasiūlymus ar išbandyti įvairius dviračių modelius. Tuomet užtikrinsite geriausią pasirinkimą savo vaikui. Beje, pastebėjome, kad konsultacijų kokybė priklauso nuo to, ar konsultuoja profesionalus dviratininkas ar tik prekybos konsultantas, neretai pasitaiko ir tokių prekybos vietų, kuriose konsultantų apskritai nėra. Patikėkite, kokybės ir aptarnavimo skirtumas konsultuojantis su profesionaliais dviratininkais tikrai akivaizdus.

Pirkdami vaikišką dviratį iš anksto pasirūpinkite kelių ir alkūnių apsaugomis bei šalmu. Vaikai linkę išdykauti, todėl tuo pasirūpinus iš anksto, mažesnė vaiko susižeidimų tikimybė ateityje.

Jeigu vaikiškas dviratukas Jūsų mažyliui yra pirmas, siūlome rinktis balansinį dviratuką, kuris skirtas pradžiamoksliams ir yra pritaikytas mokytis pusiausvyros, kad vaikas galėtų pasirinkti tinkamą greitį ir važiuodamas jaustųsi drąsiai.

Dar vienas mūsų patarimas – rinkdamiesi vaikišką dviratį neskubėkite, įsitikinkite, jog pasirinktas modelis tinkamiausias Jūsų mažyliui. Kokybiški vaikiški dviračiai kainuoja nemažai, todėl geriau iškart išsirinkti patogų, saugų ir vaikui patinkantį dviratį. Kadangi pirkinys įsigyjamas ne vienam sezonui, nusipirkę patikimo gamintojo ir geros kokybės vaikišką dviratuką, galėsite jį lengviau parduoti, kai vaikas jau bus jį išaugęs.

Užsukę į mūsų dviračių parduotuvę Vilniuje, tikrai sulauksite ne tik kokybiškų konsultacijų ir patarimų, kokį dviratuką geriausia įsigyti Jūsų mažyliui, bet ir rasite platų dviračių dalių, aksesuarų ar aprangos asortimentą. Beje, mes teikiame ir dviračių nuomos bei serviso paslaugas. Viskas sukurta Jūsų patogumui, maloniai kviečiame apsilankyti!