Lietuvių

Sulankstomas dviratis – naujas būdas patogiai keliauti!

Pažvelgus į pavadinimą „sulankstomas dviratis“ jau tampa aišku, kad didžiausias šio dviračio privalumas – galimybė jį lengvai transportuoti ir laikyti bet kurioje vietoje (tiek namuose, tiek darbovietėje). Sulankstomo dviračio modelis buvo sukurtas, kaip puiki alternatyva miesto žmogui, kuriam kasdien reikia įveikti nemažus atstumus mieste ir norimam tikslui pasiekti ne kartą pasinaudoti viešuoju transportu. Dabartinė tendencija rodo, kad miestų gyvenvietės nuolat plečiasi, todėl atitinkamai didėja ir atstumai. Ypač tai aktualu didžiuosiuose miestuose, kai norint nuvykti į darbą ar iš darbo neretai prireikia pasinaudoti net keliomis transporto priemonėmis. Tokiu atveju puikiai tiks sulankstomas dviratis, galintis kompaktiškai susilankstyti autobuse, traukinyje ar bet kokioje kitoje transporto priemonėje.

Užtikriname, kad elektrinis dviratis lengvai tilps ir į Jūsų automobilį. Be to, įsigijus sulankstomą dviratį, nebereikės galvoti apie jokius papildomus dviračiams gabenti skirtus laikiklius. Taigi nusipirkę sulankstomą dviratį kartu įsigysite ir galimybę kompaktiškai nusigabenti dviratį tiek vykstant viešuoju transporto, tiek keliaujant nuosavu automobiliu.

Sulankstomi dviračiai – kompaktiški ir manevringi, skirti važiuoti asfaltuotu keliu ir priskiriami miesto dviračių kategorijai. Išskirtinė sulankstomų dviračių ypatybė – rėmo universalumas, kuris leidžia dviračiais važinėti įvairaus ūgio žmonėms. Jeigu norite, kad vienu dviračiu galėtumėte važinėti ne tik Jūs, bet ir kiti šeimos nariai, sulankstomas dviratis – puikus pasirinkimas. Reikėtų taip pat paminėti, kad sulankstomų dviračių modeliai, lyginant su įprastais dviračiais, pasižymi mažais ratais, tai gali turėti įtakos važiuojant per duobes ar nelygumus, nes šiems labiau pritaikyti dviračiai, turintys didesnius ratais. Sulankstomi dviračiai skirti važinėti trumpesnėms kelionėms miesto keliais. Taigi prieš pirkdami dviratį visuomet pagalvokite, kam jis bus naudojamas – ar kelionėms iš darbo, ar pasivažinėjimams miško takeliais, ar sportui. Jeigu gyvenate daugiabutyje, tikėtina neturite daug vietos dviračiui laikyti, todėl nedvejodami rinkitės sulankstomą dviratį.

Mūsų dviračių parduotuvėje Vilniuje galite rasti įvairių modelių sulankstomų dviračių ir išsirinkti tą, kuris labiausiai atitinka Jūsų poreikius. Atvykę pas mus turėsite galimybę išbandyti važiavimo sulankstomais dviračiais privalumus, pasikonsultuoti su profesionaliais dviratininkais ir įsigyti labiausiai jums tikusį ir patikusį variantą.